Widok

LWSM Wrzeszcz i KOM-BIS

Jak to jest, że płacimy do LWSM Wrzeszcz za "pracę" firmy KOM-BIS.. A jej pracownicy sprzątają po łebkach, albo wcale? Dlaczego "nasze" panie sprzątające są zmuszane, żeby sprzątać teren za którego obsługę płacimy firmie KOM-BIS? Za co my im do cholery płacimy? Za pokazanie się firmowym autem na osiedlu? W rowie melioracyjnym przy moim bloku (Leśna Góra 29) od jesieni zalegają liście, a panowie z KOM-BISu nawet nie raczą podejść i sprawdzić jak wygląda teren za blokiem! Sprzątają (choć sprzątaniem to ciężko nazwać) tylko teren który jest widoczny z ulicy.. bo Irenka z ADMu czasami się przejedzie 283.. Zarząd administracji też olewa pisma i maile które się do nich wysyła. Może czas zebrać podpisy mieszkańców którym się nie podoba płacenie za nic i zmusić LWSM Wrzeszcz do zmiany firmy, na firmę która nie należy do byłego prezesa spółdzielni?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A..... Firma byłego prezesa!!! Wiadomo było, że coś śmierdzi!!!! LWSM Wrzeszcz i reszta SM robi co chce gdyż nie ma możliwości skontrolowania tego państwa w państwie!!! Takie mamy ustawy. Trzeba by narobić głośnego "wrzasku" na ich poczynania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
od 1.01.2017 podniesiono opłaty eksploatacyjne uzasadnienie lepsza dbałość o tereny zewnętrzne, tereny przydomowe były ostatnio sprzątane 12/2015 (po wielu monitach telefonicznych). Podstępem zmuszono AON do sprzątnięcia 09/2017. Możemy, to zmienić. Proszę przeczytać Statut i Ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych Dz.U.2001 nr 4 poz.27, kontrolować pracę naszych przedstawicieli członków Rady Nadzorczej i informować wszystkie organy o nieprawidłowościach. Mają obowiązek odpowiedzieć na zarzuty. od 1.01.2018 opłata eksploatacyjna rośnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Niedźwiednik

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

do góry