La Cucina

Restauracje

Gdańsk, Szeroka 86

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mateusz - ocena polecam, fantastyczna kuchnia,
~mateusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Wiola - opinia Najlepsze włoskie jedzenie i klimat tego miejsca. Pizza poezja, szczerze...
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Bogumiła - opinia jedzenie bardzo dobre szybka obsluga
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2022

Anna P. - opinia wątek zamknięty Super miejsce, super restauracja. Najlepsza pizza w trójmieście inne dania...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Trudno wyczuć... wątek zamknięty Generalnie abstrahując od cen które do niskich ani nawet średnich nie należą...
~SL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

WYSOKI STANDARD wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja, bywam tam regularnie. Zastanawia mnie tylko co...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Najmniej uprzejmna obsługa jaką spotkałam wątek zamknięty Sobota wieczór, ładne wnętrze i ruch. Przywitała nas miła kelnerka, która...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

jedzenie bardzo dobre , kelner bardzo niedobry wątek zamknięty Byłam w tej restauracji kilka razy . Jedzenie zawsze mi bardzo smakowało,...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Duuuużo gorzej wątek zamknięty Razem z moją rodziną jesteśmy stałymi gośćmi tej restauracji, a raczej...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Polecamy! wątek zamknięty Restaurację odwiedziliśmy dzis podczas spaceru z 2-miesięczną córeczką....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Drugiego razu nie będzie wątek zamknięty Z komentarzy poniżej widzę, że kelner się nie zmienia... Zupa z kurczaka -...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Fatalna obsługa :( wątek zamknięty Co do jakości dań nie mam uwag, wszystko pyszne i super. Niestety pan kelner...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Michal - opinia wątek zamknięty Dania świetne, genialna jakość owoców morza, pyszne pizzy i makarony, polecam...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

bladziej - opinia wątek zamknięty Muszę w tym miejscu pochwalić kucharza, zupa krem z pomidorów jaki pizza ,...
~bladziej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Co jakiś czas wybieramy się z rodziną na niedzielny obiad. Polecam, dania...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza restauracja w Trójmieście.Polecam wszystkimi lubiącym...
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

znakomita kuchnia włoska wątek zamknięty Restauracja włoska z prawdziwego zdarzenia. Klimat nie tak swobodny jak w...
~meduza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Co najmniej dziwne... wątek zamknięty Umówiłem się na biznesowe spotkanie w środku tygodnia. I nigdy więcej tego...
~M.F.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Jarmarkowe szwędanie się wątek zamknięty Do La Cuciny zawędrowalismy przypadkiem chodząc po jarmarku. I muszę...
~MB
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

La Cucina - jedna z najlepszych restauracji w Trójmieście wątek zamknięty Od momentu otwarcia restauracji często w niej z żoną bywamy,sami ale również...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry