Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nauka hiszpanskiego w szkole La Mancha wątek zamknięty Przez kilka miesiecy uczeszczalam na zajecia z hiszpanskiego do szkoly La...
~Wanda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Dobra szkoła nauki języka hiszpańskiego wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do tej szkoły, jesteśmy zadowolone. Polecam
~Danuta Uljasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Pozytywnie wątek zamknięty Bardzo polecam szkole P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna...
~Byla Uczennica
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

La Mancha - najlepsza szkoła języka hiszpańskiego w mieście wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły La Mancha. Wcześniej szukałam pośród...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Świetna obsługa, cudowni lektorzy! wątek zamknięty Lektorzy indywidualne podchodzą do każdego ucznia, grupy są niewielkie, co...
~Kaja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Szkoła La Mancha ma plusy i niestety minusy wątek zamknięty Uczęszczałem do szkoły La Mancha na zajęcia indywidualne i grupowe. Widzę...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty świetna szkoła, indywidualne podejście, elastyczny plan zajęć, dodatkowo...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Zajęcia indywidualne poziom C2 wątek zamknięty Bardzo polecam kurs indywidualny, na którym wszystko dostosowane jest do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

JAK W DOMU:) wątek zamknięty To, co mnie urzeka w tej szkole to bardzo przyjazna, wręcz domowa atmosfera....
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

super szkoła wątek zamknięty super szkoła
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Nauka j. hiszpańskiego 4-latka! wątek zamknięty Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalna kadra lektorska, bardzo dobry...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

bardzo dobra szkola! wątek zamknięty Corka chodzi nie pelny rok na zajecia hiszpanskiego i jestem bardzo...
~Jolipi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Szkoła językowa na piątkę! wątek zamknięty Uczęszczałam do różnych szkół językowych, ale tylko w La Manchy czuć pasję w...
~Ula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

j hiszpanski w la mancha wątek zamknięty Bardzo sympatyczna szkola, profesjonalna kadra, przemila wlascicielka,...
~Ole
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Polecamy! wątek zamknięty Korzystamy z usług La Mancha w zakresie nauki języka portugalskiego dla...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

La Mancha - Polcam! wątek zamknięty Wykonywałem tłumaczenia tekstów z/na hiszpański u Pani Liliany - usługa...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

warto się uczyć hiszpańskiego wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Ocena nauczania wątek zamknięty Szkoła cechuje się profesjonalną kadrą nauczania j. hiszpańskiego....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Szkółka rewelacja! Gorąco polecam! wątek zamknięty Wysoki poziom, choć dopasowany do umiejętności ucznia, miła atmosfera,...
~uczeń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra atmosfera, sympatyczni nauczyciele kochający ten język, do tego...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry