Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda G - opinia Polecam 1000%:) Pisząc o Pani Doktor, Teamie Pań obsługujących chciałabym...
~Magda G
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2023

Anonim - opinia Dramat. Jest to połączenie wszystkiego złego na co można trafić w przypadku...
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2023

mic52 - opinia wątek zamknięty Jestem po raz kolejny raz MEGA zadowolony z usług Pani Doktor :)
~mic52
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Polecam - najlepsza kliniakw Gdańsku wątek zamknięty Moim problemem były blizny potrądzikowe, które dopiero w klinice La Nika...
~A.Ł.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

La nika Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie wątek zamknięty Wykonałam serię zabiegów min. laser na całą twarz. Polecam każdemu z...
~Emilia Polikowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Klinika na poziomie wątek zamknięty Jestem zadowolona w 100 procentach. Profesjonalne i indywidualne podejscie do...
~Elwira Czapranska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Stała klientka wątek zamknięty Jestem stałą klientką, niekonfliktową lecz bardzo wymagającą. Polecam gabinet...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Miejsce godne polecenia. Pani Doktor bardzo profesjonalna i troskliwa. Z...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Pani doktor bardzo fajna, jest jednak jeden mankament wątek zamknięty Bardzo fajna pani doktor oraz Pani Kamila ,recepcjonistka lekko nadęta...
~Nela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Nie polecam ! wątek zamknięty Bylam na liposukcji brzucha i wszystko zapowiadało sie dobrze, bo od Pani dr...
~Rozżalona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty U Pani doktor miałam robiony zabieg Aqualyx na podbródek. Efekt rewelacyjny....
~Jagoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Zachwycona Marta wątek zamknięty Do La Nika trafiłam z polecenia. Już sam fakt, że konkurencyjne gabinety...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Pełny profesionalizm , Bardzo dobry i nowoczesny sprzęt, Fachowa obsługa,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Doświadczenie i pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Korekta zmarszczek przeprowadzona bardzo rzetelnie i bezboleśnie, dobrany...
~Laura
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

medycyna estetyczna wątek zamknięty Jestem po ponownych zabiegach u P.Dr.Tym razem mezoterapii iglowej.Efekty po...
~ZOFIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2012

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Jakiś czas temu wykupiłam kupon na 3 zabiegi lipolizy o wartości 1200 zł. W...
~Arnika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Pani doktor przemiła ,delikatna!!! Zabieg wykonywany prawie bezboleśnie!...
~Barbara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

korekcja zmarszczek wątek zamknięty Zabieg u p.dr korzystalam po raz pierwszy.Byla to korekcja zmarszczek .Efekt...
~ZOFIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Byłam u pani doktor dwa razy, tego czego nie można odmówić tej lekarce to to,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam konsultacje i wykonanie zabiegów u doktor Magdaleny Zakrzewskiej....
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry