Widok

Łabędzie Ujeścisko

Ktoś wie, co się stało z piękną rodziną łabędzi ze zbiornika przy sp12?
Była parka i 8 młodych...została samica i 1 młode ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie, a teraz nie ma nawet tej parki (mamy i malucha). Nikt nic nie wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Wiśniowa Aleja (44 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry