Widok

Lady Pank w Parlamencie

Na 5 kwietnia planowany jest koncert zespołu Lady Pank w Parlamencie. Warunkiem odbycia sie koncertu jest frekwencja (min. 800 osób). Mam nadzieję że fani dobrej polskiej muzyki dopiszą, bo LP potrafią zrobić świetny klimat do zabawy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie natury organizacyjnej: W Parlamencie zmiesci sie 800 osob?
Tak w miare sensownie, tj. 800-set bawiacych sie osob?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Parlamentu wchodzi 1200 i jeszcze jest miejsce. Wystarczy zobaczyć w piątek i sobotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejść do parlamentu znacznie łatwiej niż wyjść ( miałam okazje się przekonać )
ciekawe "co by było gdyby" to chyba nie rozsądne a może nawet sprzeczne z bezpieczeństwem, nastawiać się na mase a nie na jakość byłam tam już kilka razy i zawsze zastanawiam się gdzie jest wyjście ewakuacyjne na wszelki wypadek.
NIGDY WIECEJ NIE CHCIAŁA BYM BY SYTUACJA Z HALI STOCZNI SIĘ POWTORZYŁA

życze wszystkim udanego koncertu
i wiecej wyobraźni magdalena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest dobry pomysł. Mam nadzieję, że ponownie ten kretyn solista wyjmie penisa i zrobi siusiu na widownie. To jest naprawdę dobre miejsce na tego typu harce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak będzie następna okazja abram to zrobi na ciebie, ale nie tym razem:)
Niestety koncert odwołany, były chęci ale coś nie zagrało ogranizacyjnie. Ale zważając na to że w zeszłym roku zagrali w Trójmieście 3 razy więc na pewno będzie jeszcze inna okazja zobaczyć Lady Pank. Przepraszam wszystkich za zamieszanie,ale tak to bywa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie zespołu Lady Pank informują że koncertu w Parlamencie nie bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Gdzie wynajem busa ? (5 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry