Widok

Lagom

Lagom Temat dostępny też na forum:
Domy Lagom staną w kameralnym otoczeniu, na Ujeścisku. W pobliżu inwestycji znajdują się ciekawe miejsca spacerowe, w tym wieża widokowa Kozacza Góra i przylegający do niej lasek. Komfort przyszłych mieszkańców zapewni również rozwinięta dzielnicowa infrastruktura. Wszystkie codzienne udogodnienia są tu w zasięgu ręki - przystanek komunikacji miejskiej, poczta, restauracje, szkoła czy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe

ale ostatecznie zdecydowałem się na zakup mieszkania na gdańskich tarasach na jasieniu bo wyszło dużo taniej a ja mam dość ograniczony budżet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

stary...

a co mnie to obchodzi... dzisiaj wydałem na kajzerkę i bułkę parę złotych ale w innej piekarni bo w tej mojej było drożej... na tej zasadzie możemy sobie wrzucać wpisy... zresztą zapewne Twój ograniczony budżet brzmi tak jakbyś to Ty sam był ograniczony (w sensie zawodowym)... i tak pewnie będziesz tam gnił całe życie i czekał na lepsze czasy... współczuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetna inwestycja! Z rodziną już długo myślimy o zakupie domu i wynajęciu obecnego mieszkania, aby amortyzowało to ratę kredytu. Natomiast nie możemy się doczekać zamieszkania w domku z ogródkiem, zwłaszcza teraz to wydaje nam się kuszące przy izolacji. Jesteśmy już po jednym czacie z konsultantem dewelopera, teraz jeszcze musimy porozumieć się z bankiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

no jasne.... gratuluję Dar, tak po jednym czacie... nie jesteś czasem pracownikiem tego dewelopera?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wie coś więcej?

Ja zastanawiam się nad tym osiedlem, wygląda bardzo fajnie i jestem tuż przed rozmową z deweloperem (umówiliśmy się przez internet). O coś warto zapytać?

Niestety czuć Szadółki

Zastanawialiśmy się z mężem nad ta inwestycja ale zapach szadółek na miejscu nas odstraszył także warto pojechać na miejsce i sprawdzić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ciekawe, my byliśmy już kilka razy i nie mieliśmy podobnej obserwacji. Ciągle się zastanawiamy, ale póki co Lagom jest naszym faworytem, pewnie się zdecydujemy :)

są tu jacys przyszli mieszkańcy? my jesteśmy już prawie zdecydowani, tylko dopełnić kilka formalności, dopytać o kilka spraw i podjąć decyzję :) jesteśmy zachwyceni tym osiedlem, nigdy nie rozważaliśmy zakupu domu, a tu proszę :)

My z żoną i dzieciakami jesteśmy zachwyceni Lagom i czaimy się na tę inwestycję :) Zawsze chcieliśmy uciec z mieszkania do domku, coś czuję, że jak uda nam się wszystko formalnie przepchnąć, to jest szansa, że i my tu zamieszkamy :)

trzymajcie kciuki

szukałem czegoś w Trójmieście, w dobrej lokalizacji i standardzie - chcę, żeby to było Lagom - proszę, kibicujcie mi, aby bank wydał pozytywną decyzję, bo to już moja jedyna niewiadoma w tym aspekcie

Inne tematy z forum Ujeścisko

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (8 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Świętokrzyska Park (180 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, gdzie jest znacznie spokojniej niż w zatłoczonym centrum...

Hill Park (4 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz...

do góry