Widok

Laminowanie włosów galaretką. Jakie jest wasze zdanie?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Właśnie wykonałam zabieg w domu i niestety jestem totalnie rozczarowana efektem... Miało być pięknie, a moje włosy wyglądają zdecydowanie gorzej niż przed zabiegiem??!! Nie polecam!! Dodam, że nie farbuję włosów, sporadycznie korzystam z suszarki, w zasadzie nie stosuję odżywek i żadnych zabiegów oprócz mycia włosów szamponem (płucze je dość ciepłą wodą-być może ma to wpływ negatywny na ich strukturę?!! Oczywiście po laminowaniu galaretkę spłukałam chłodną wodą tak jak polecano...) Piszę o tym by przestrzec inne dziewczyny przed niechcianym efektem... Mimo, że internet od kilku lat, dosłownie kipi zachwalając tę metodę okazuje się, że nie dla każdego jest ona wskazana!! Także drogie panie zbadajcie, cokolwiek to znaczy, kondycję waszych włosów by niepotrzebnie nie przedobrzyć jak to się stało w moim przypadku!! Pozdrawiam!! PS Jak macie jakieś rady co mogę teraz zrobić z takimi bym powiedziała przesuszonymi i nastroszonymi włosami to piszcie!! Może pomożemy innym dziewuchom!! Jeszcze raz pozdrawiam i z górki dziękuję za odzew!!w
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pierwszy raz słyszę o takim zabiegu. Ale dzięki, że dajesz znać, że zabieg nie warty świeczki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja laminowałam ale u mnie się nie sprawdziło. Włosy po tym niesamowicie wprost mi się puszyły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.fryzomania.pl/blog/laminowanie-wlosow-w-domu-tez-wykonasz-ten-zabieg.html
Można to zrobić samodzielnie i nie są tutaj potrzebne żadne cuda. Prostymi krokami ta się zrobić sporo i nie jest tutaj potrzebny fryzjer. Kwestia wykonania podstawowych zadań - tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry