Lao Thai

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Targ Rybny 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pysznie i świeżo wątek zamknięty Pierwszy raz i nie ostatni....
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Przykro mi... ale godzinne oczekiwanie to jakaś kpina... wątek zamknięty Dzień dobry. W niedzielne popołudnie postanowiliśmy wybrać się do Lao Thai...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Niestety to już nie to Lao Thai co kiedyś wątek zamknięty Od kiedy zmienili kucharza, wszystkie potrawy straciły smak. Potrawy, które...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Duże rozczarowanie wątek zamknięty Nigdy więcej. Byłam kilka razy, zazwyczaj było ok ale dzisiejszy dzień to...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

miły wieczór wątek zamknięty Trafiliśmy do Lao Thai na kolację w sumie przypadkiem, po tym, jak zostaliśmy...
~AKAS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

na prawdę spoko! wątek zamknięty Bylam z chłopakiem już po raz drugi i po raz drugi się nie zawiodłam. Mimo...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Średnio wątek zamknięty Na wejściu zapach kadzideł, co nie było aż takie złe jak piszą inni. W lokalu...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

lodówka wątek zamknięty Za ceny potraw - wielkość posiłku - to żart. W lokalu zimno, a serwowane...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Klimatyczne miejsce i b. smaczna kuchnia wątek zamknięty Polecam Lao Thai. Klimatyczne miejsce w pięknej lokalizacji, szeroki wybór...
~paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Super wątek zamknięty Było cudownie, najlepsza zupa jaką kiedykolwiek jadłam, główne danie miało...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Zamówiłam obiad przez internet i bardzo się zawiodłam. Na zupę (17 zl)...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Długo, chłodno, mało i drogo wątek zamknięty Dziś skorzystałem z usług Lao Thai zamawiając dwa dania przez Internet....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Super :) wątek zamknięty Wszystkie potrawy były przepyszne i ładnie podane (dania wyglądały dokładnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Miła obsługa, dania bardzo smaczne i pełne azjatyckich smaków: kolendra,...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Średniawo wątek zamknięty Byłem pierwszy i ostatni raz w tej przytulnej knajpce. Wystrój, stoliki jak...
~Gordon James Ramsay
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

adaga - opinia wątek zamknięty Ceny 2 przystawki 2 zupy 2 dania glowne piwo i woda za 150,00 cena swietna ....
~adaga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Smacznie przez duże S. ;) wątek zamknięty Do Lao Thai wybraliśmy się na niedzielny obiad. Miła atmosfera, gustowne...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Lao Thai wątek zamknięty Lokal ładny, przyjemny w środku. Na przystawkę zamówiłam zupę Keaw Moo z...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

POLECAM KONESEROM I TYM CO PIERWSZY RAZ wątek zamknięty Poszlismy w rodzinnym gronie.Tym co pierwszy raz mieli do czynienia z tajska...
~Marek Pietrowicz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Byłem z rodziną i polecam wątek zamknięty Wczoraj byłem tam z żoną i 2 dzieci. Restaurację poleciła nam koleżanka ale...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry