Widok

Laptop dla studenta

hej hej. chcę kupić laptopa, za jakaś rozsądną cenę i zastanawiam się nad używanym. macie jakieś sklepy, mogą być internetowe gdzie mają dobre i tanie laptopy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A chciałbyś wcześniej np go obejrzeć? Czy obojętne Ci to i nawet bez oglądania na żywo go weźmiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wolałabym obejrzeć. bo jednak wizualnie też chciałbym żeby jakoś wyglądał. parametry są najważniejsze ale jednak wolałbym laptopa bez zarysowań itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszukaj na https://restartplus.pl/ może znajdziesz coś dobrego dla siebie. tam mają naprawdę dobry wybór w fajnych cenach. i sprzęt jest w dobrym stanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O dzięki za stronkę. Znalazłem fajnego Lenovo tam i w dobrej cenie. Więc pomogłeś. Dzięki jeszcze raz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaki budżet chcesz na niego przeznaczyć?
___________
http://www.procurent.poznan.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Wysepce we Wrzeszczu był chyba kiedyś jakiś komputerowy :) Zależy też ile pieniędzy chcesz na niego przeznaczyć ! Moja koleżanka kupiła ostatnio sobie używanego MACBOOKA i jest wniebowzięta - także tu też warto się zastanowić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam w Manhattanie, nie wiem czy jeszcze tam jest ten komputerowy ale kupiłam za niewielkie pieniądze lapka i służył mi całe studia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

pozycjonowanie (61 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (14 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

do góry