Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super laryngolog wątek zamknięty Byłam u Pana doktora z problemami przegrody nosowej, jestem bardzo zadowolona...
~Kaja Grabowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Laryngolog wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz laryngolog. Profesjonalne podejście do pacjenta -...
~Piotr L.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan doktor wyleczył mnie z przewlekłego chrząkania, później z anginy....
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Dokładny wątek zamknięty Świetny lekarz, profesjonalny - budzący zaufanie. Nie leczy tylko tu i teraz,...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Super lekarz! Świetne podejście do dzieci! wątek zamknięty Pan dr wyleczył moje dzieci (3 lata i 1,5 roku) z męczącego, długotrwałego...
~Dagmara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Również polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie - tak jak wszyscy tutaj. Konkretny i rzeczowy lekarz....
~Małgosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Spokojnie mogę polecić wątek zamknięty U doktora Tretiakowa zacząłem leczyć się kilka miesięcy temu. Obecnie jestem...
~Artur
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Dysponuje ogromną wiedzą wątek zamknięty Najlepszy lekarz na świecie - na prawdę rzedko kiedy spotyka się tak...
~Marcel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Rzeczowa rozmowa, konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania, żadnego "być...
~Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

ok ok wątek zamknięty Po prostu świetny lekarz! Aż żałuję że dopiero trafiłem do niego, jako jedyny...
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Polecam! wątek zamknięty dobry laryngolog, miły i uczynny, wszystko tłumaczy
~Metex
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Zna się na rzeczy wątek zamknięty Specjalista, konkretny człowiek z dużą wiedzą. Do pana doktora trafiłam z...
~rozyczka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

dobry wątek zamknięty Bardzo dobry laryngolog, zawsze jest bardzo miły oraz kulturalny. Wszystko...
~anka33
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

W końcu profesjonalny laryngolog! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za leczenie. Jakże to miłe, jak po kilku...
~Karolina K-L.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Rzetelny lekarz wątek zamknięty Profesjonalne podejście. Widać, że lekarz ma dużą wiedzę oraz doświadczenie....
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Bardzo dobry specjalista laryngolog wątek zamknięty Byłem jako pacjent. Moje odczucia i spostrzeżenia co do fachowości młodego...
~Janusz G.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry