Niesamowicie Polecam!
Ośrodek szkolenia na wysokim poziomie, doświadczony oraz przyjazny zespół. Na nic nie mogę narzekać, zawsze bez problemu mogłam dodzwonić się do szkółki, umówić na jazdy bądź uzyskać interesujące mnie informacje.
Moim instruktorem był Pan Maciek dzięki któremu bardzo szybko załapałam co i jak. Pan Maciek był bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, życzliwą oraz pozytywną osobą. Tłumaczył wszystko bardzo ciekawie jak i dokładnie. Powtarzał tyle razy ile potrzebowałam- dopóki się nie nauczyłam. Łatwo można dostrzeć, że Pan Maciek wkłada całe serce w swoją prace i spełnia się w swoim zawodzie, który bardzo uwielbia.
Jazdy były ciekawe i cieszyłam się na każdą z nich. Po połowie wyjeżdżonych godzin umiałam juz praktycznie wszystko - wystarczyło tylko jeszcze wszystko dopracować. Natomiast przed egzaminem otrzymałam istotne wskazówki oraz wsparcie, a podczas egzaminu czułam się w pełni przygotowana- tak na 100%.
Egzamin zdany za pierwszym razem! - za co jestem wdzięczna sobie jak i mojemu instruktorowi, który w pełni przygotował mnie do niego.
Panie Maćku Dziękuję i Pozdrawiam!