Widok

Łazienka

Gdzie w Trójmieście kupię płytki do ciekawe łazienki? Gdzie jest duży wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście zajrzyj do salonów Bokaro, to jedne z lepiej wyposażonych sklepów i tam na pewno znajdziesz ciekawe płytki bo tych im nie brakuje.

Ładne płytki to podstawa każdej aranżacji :) Ja aktualnie jestem na etapie wybierania mebli łazienkowych i czy w tym temacie możecie coś polecić? Szczególne podobają mi się wiszące meble łazienkowe, ktoś ma takie? :)

My praktycznie wszystko kupowaliśmy w sieci. Wierzcie, że opłaca się, a i wybór jest większy. Druga sprawa to oszczędność czasu, którego i tak zawsze nam przecież brakuje. Łazienke mamy już zrobioną i wygląda rewelacyjnie, jest tak jak chcieliśmy i to najważniejsze. W tej chwili wybieram dodatki i akcesoria i też robię to w sieci, a to przykład moich ostatnich zakupów https://www.superwnetrze.pl/dozownik-bezdotykowy-sensorowy-na-mydlo-otto-umbra-255ml,t239130.html . Solidna marka, świetna jakośći i wygląd i oszczędność, niby to tylko 50 zł ale tu 10, tu 50 i zbierze się ładna kwota.

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak mieszka się w bloku? (5 odpowiedzi)

Czesto słyszy się, że mieszkanie w bloku to same udręki. Szczególnych powodów do zmartwień...

Opinie o Borkowie Łostowickim... (14 odpowiedzi)

Witam, Planuję zakup działki w Borkowie w celach budowlanych ale chciałem usłyszeć opinie...

Czyszczenie tapicerek meblowych i pranie dywanów. (15 odpowiedzi)

Często na łamach forum pojawiają się pytania o godną polecenia firmę wykonującą usługi...

do góry