Odpowiadasz na:

po meczu/meczyku

Te 3:0 do przerwy powinno wystarczyć do zwyciestwa,dlaczego w 2-giej połowie oddali całkowicie inicjatywę gry gościom.Takim stylem na własnym terenie nie powinno się zdarzyć.Jak nie chciało się... rozwiń

Te 3:0 do przerwy powinno wystarczyć do zwyciestwa,dlaczego w 2-giej połowie oddali całkowicie inicjatywę gry gościom.Takim stylem na własnym terenie nie powinno się zdarzyć.Jak nie chciało się grać kopaczom Lechii,to powinni zagrać inaczej tak zwanym :autobusem:fakt też że bramka za karnego padła za dotknięcie ręki obrońcy,groziło nawet porażką w końcówce meczu,i to by dopiero była checa,nie rozumiem takiego zachowania i stylu gry w 2-giej połowie,na taki stan rzeczy nie ma tłumaczenia się,kompletny brak odpowiedzialności.W czole tabeli robi się tłoczno,w Płocku trzeba punkty zdobyć,Jaga,Wisla Lech i Legia graja u siebie,więc punkty są potrzebne do utrzymania podium