Lecznica Weterynaryjna

Weterynarze

Sopot, 23 Marca 32E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty SUPER !!! Wszystko perfekcyjnie załatwione , pogodni weterynarze,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

polecam wątek zamknięty polecam, lekarze mili i konkretni,
~Barbara
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Profesjonalna obsługa z sercem dla zwierząt wątek zamknięty Polecam ta klinikę weterynaryjną. Jestem klientką od wielu lat i stwierdzam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

nasz pies PIT wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i zaangażowanie, podejście z sercem do zwierzaka,...
~Kasia Baranowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Chanel moj pies wątek zamknięty Od 3 Lat ktorzy steamy z us lug dr Jacka . Nasz basset jest zdrowy my...
~Ela Kwiatkowski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Pusia wątek zamknięty Naszej Puśce dr Irzyłowski amputował tylną łapkę po wcześniejszym wykonaniu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Polecono mi ich bo tam leczą z sercem... wątek zamknięty Gdy moja jamniczka została sparaliżowana i żaden weterynarz nie dawał jej...
~Tomasz Chabas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2015

pochwała wątek zamknięty klinika godna polecenia, widać duże zaangażowanie i zainteresowanie...
~ANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Nasza sunia Gabi lat 11 pod koniec sierpnia 2014 r była operowana z uwagi na...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2014

Własciciel - opinia wątek zamknięty polecam w 100%
~Własciciel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna praca całego zespołu. Wspaniałe podejście do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

Lekarze tylko do szczepień wątek zamknięty Co prawda wybrałem tą lcznicę z własnego wygodnictwa gdyż byla najbliżej,...
~zniesmaczony
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2007

wspaniala lecznica wątek zamknięty mój kot złamał miednicę z przemieszczeniem. Bardzo fachowo został przebadany...
~Przemysława
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Ogromny pozytyw, gorąco polecam! wątek zamknięty Przynieśliśmy do przychodni małego kilkutygodniowego kotka, którego...
~Greg
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Takich to wszędzie potrzeba!!! wątek zamknięty Takiego zaangażowania to ze świecą szukać. Kilka dni temu (16/10/13) moja...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

namiooot - opinia wątek zamknięty mój piesek musiał przejść zabieg usunięcia mleczaków ,które mu nie wypadły,...
~namiooot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

dyżur wątek zamknięty po kilku wizytach stwierdzam, że jest tam bardzo miła obsługa, dziś na nocnym...
~cichol1
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Super lecznica wątek zamknięty Polecam, wiem jak lecznica wygląda zarówno od strony pacjenta jak i lekarza....
~Sasza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

POLECAM ! wątek zamknięty swoje trzeba bylo odstać w kolejce ,ale warto było. Lecznei trwało długo, ale...
~checiax
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Super wątek zamknięty No co prawda mój piesek nie lubi wizyt w klinice, zresztą poprzedni równiez...
~właścicielka kundelka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

36

wątków

do góry