Widok

Legiony

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Legiony.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Legiony

Opinie do filmu: Legiony.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lepsze kreskowki dla szanownego kinomana. Bywa i tak. Nie wszyscy dorastają do tego typu filmów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Biedny człowiek nie kuma historii....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Szarża pod Rokitną i bitwa pod Kostiuchnówką pokazane wyśmienicie, wciągająco i realnie!

Pod wieloma względami bardzo dobry film, wart zobaczenia.
Chwała Bohaterom z Legionów!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Recenzent się wypowiedział.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każda kreskówka jest lepsza od tego dziadostwa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Historii się nie kuma ja trzeba znać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, film dla prawdziwych Polaków, gra aktorska na poziomie prawdziwych Polaków , gorszy sort niech się nie wybiera. Prawdziwy Polaki pewnie parę razy podskakiwał i klaskał na tym filmie. Szkoda tylko, że nie zagrał w nim "największy" prawdziwy Polak.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę mi wytłumaczyć, jaki związek ma znanie historii z obiektywną oceną filmu i gry aktorskiej?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierdu,pierdu .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boli cię, że nie jesteś prawdziwym Polakiem?

Zawsze możesz emigrować do kraju twoich przodków.
Ulży ci. Nam też
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Obejż sobie lepiej komedię "PO-kłosie".

Coś dla ciebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Towarzysze, to niebezpieczny, reakcyjny polski film patriotyczno-historyczny. Przedstawia, o zgrozo, zwycięstwa Polaków!

Towarzysz Lenin nakazuje takie coś gnoić gdzie się da i jak się da!

Towarzysz Dzierżyńskij
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ulzy mi jak "prawdziwi Polacy" zejdą ze sceny. Nie mam zamiaru nigdzie emigrować, Niestety będziecie musieli się z nami męczyć hahaha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poklosie nie jest komedia, swoją drogą bardzo dobry film. Świetnie nakręcony i rewelacyjnie zagrany.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świetny film

Bardzo dobry film. Może chwilami tempo nie jest hollywoodzkie, ale wiele momentów (Rokitna, Łowczówek) to czyste kino amerykańskie. A gra Baki, to na nagrodę Oskara!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Gra Baki na Oscara?! Nawet on w to nie wierzy, ahahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki jest realizm wojny, gdzie ważna jest też psychika i morale a nie tylko suche liczby.

Kilku zdecydowanych i zdyscyplinowanych może pokonać większą grupę spanikowanych i zmusić ich do ucieczki.
Czasem warto stracić więcej amunicji aby zadać cios symboliczny przeciwnikowi, zyskać wzrost morale w swoich szeregach i upadek ducha u przeciwników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Legiony

Opinie do filmu: Legiony.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry