Widok

Leone na Oruni 5+, Zaspa-tragedia

Przeczytałam kilka powyższych komentarzy na temat Pizzerii Leone, różnią się one od siebie niesamowicie. Myślę, że powód tego leży w kwestii właściciea- a dokładniej dwóch właścicieli. Lokale na Oruni to miejsca klimatyczne, przytulne z pysznym jedzeniem i naprawdę dużymi porcjami. Jestem stałą klientką Leone na Oruni. Dziś zawitałam na Zaspę. To co zastałam w tym lokalu to to samo menu i ceny oczywiście jak w pozostałych Leone, natomiast jakość jedzenia dawała wiele do życzenia- surowe ciasto pierogów, obciekające tłuszczem kulki ziemniaczane, oczywiście wszechobecne papierowe tacki i plastikowe sztućce, no i barszcz w papierowym kubku do kawy..
Polecam Leone na Oruni , na Zaspie odradzam. Szkoda, że pod wspólnym szyldem Leone znajdują się tak różne pizzerie.
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witamy zgadzamy sie z PANSTWA opinia.dzis bylismy w LEone i przezylismy cos niewiarygodnego.Pizzeria Leone kojarzy nam sie(mieszkamy na Oruni wiec tam czesto bywamy-jestesmy pod wrażeniem nie tylko obslugi ale wystroju,przytulnego miejsca i wogole same PLUSY)!!ale to co dzis spotkalo nas na zaspie psuje wizerunek tak wspanialej Firmy LEone!!Obsluga mila Pan ktory stal za lada widac ze bardzo sie stara by kojarzono to miejsce z prawdziwym domowym jedzonkiem.Lubimy jezdzic nie tylko w weekendy ale rowniez w poniedzialki gdyz firma ta zrobila fajne promocje i warto zjesc cos niz siedziec i w domku gotowac w takim jesczcze upale!!zamowilismy dania BIO dokladnie o godzinie 14.55,poszlismy na gore byy spokojnie poczekac na zamowienie.Zcekamy ,czekamy i czekamy a jedzenie jak nie ma tak nie ma.Frytki ktore robi sie okolo 4-5 min -synek musial czekac 40 min,natomiast nasze lazanie dostalismy po okolo 40 min.kazalsimy Panu zapakowac na dole gdyz z braku czasu nic nam nie pozostalo jak odgrzac w domu!!!Najwiecej to 45 min to czekalismy na dowoz a tu na miejscu spotkalo nas takie czekanie(szczerze to nie bylo widac ze ruh byl tak olbrzymi ze cza czekania az tyle trwal).Pierwsze danie lazania byla nie zrobiona do konca(surowa),natomiast nalesnik w srodku z FASOLA z kukurydza i sosem i surowkami przygotowanie tego trwalo 40 min!!!!Nie Polecam odradzam i wogole wszystko na N IEEEEEEEE!!!Nie potrafimy zrozumiec takie same firmy a taka Roznica!!!Cos szef powinien z tym zrobic gdyz naprawde straca wiele klientow!!!RUDZIK999@P.PL
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry