Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Lesinska Concept. Kapitalnie zaaranżowała przestrzeń...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

z wizją i konsekwentnie! wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy! Ludzie, którzy słuchają swoich klientów, ich potrzeb i...
~m.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Inspirujący wątek zamknięty Mają bardzo ciekawe propozycje. Konsekwentni i profesjonalni.Cena odpowiada...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Aranżacja/Wyposażenie/Remont - kompleksowa usługa wątek zamknięty Witam, Zleciłem kompleksową usługę i zostawiłem fachowców samych z problemem....
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Świetny kreatywny zespół. wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy planują zamienić swoje mieszkanie w idealnie...
~Janina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2013

REKOMENDUJĘ WIZJONERÓW Z LESINSKA CONCEPT wątek zamknięty Jako bardzonzadowolony klient, polecam usługi projektowe młodych i...
~Klient z Sea Towers
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Niepowtarzalny Duet wątek zamknięty Ciezko trafic na bardziej ambitnych ludzi, z niesamowitym indywidualnym...
~Klient Lesinska Concept
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

KREATYWNI I PERFEKCYJNI ARCHITEKCI WNĘTRZ - LESINSKA CONCEPT wątek zamknięty FIRMA LESINSKA CONCEPT Z GDYNI ZAJEŁA SIĘ KOMPLEKSOWYM PROJEKTEM NASZEGO...
~P.K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Prężni profesjonaliści! wątek zamknięty Biuro, które zaprojektowało wnętrze mojego domu w najdrobniejszych...
~W.L.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2010

Solidnie i terminowo wątek zamknięty Pierwszy raz urządzałem własne mieszkanie, nie miałem wcześniej doświadczeń w...
~D.K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

SEA TOWERS wątek zamknięty Młodzi ludzie , pełni pomysłów i umiejący słuchać inwestora.Przekonali mnie...
~I.K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

profesjonalnie i stylowo wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy. podejscie do sprawy bardzo...
~Rafał G.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

12

wątków

do góry