Widok

Leśna Dolina

Morena Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie usytuowanie w dzielnicy położonej blisko centrum Gdańska zapewnia wygodę codziennego życia z pełną dostępnością oferty miasta oraz z łatwym dojazdem do pracy czy szkoły. To ostatnie ułatwia szczególnie niewielka odległość powstającego osiedla od przystanku PKM oraz tramwaju. Osiedle zaprojektowano jako kompleks 25 wolnostojących domów o nowoczesnej i ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozważałem też to osiedle jak szukałem mieszkania ale zdecydowałem się na gdańskie tarasy bo to też dobra lokalizacja ale ceny za m2 niższe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

pisanie u wszystkich deweloperów...

swoich treści marketingowych to słabe, widać że Allcon ma duuuuże problemy ze sprzedażą Tarasów
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdanskie Tarasy to osiedle przy Kartuskiej, w okolicy działek na Jasieniu. Deweloiper Invest Pel, a nie Allcon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Allcon

Allcon? to chyba nie jest inwestycja tej firmy... i nie są to Tarasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielone dachy - czy to aby na pewno dobry pomysł?

Ciekawe jak wg. dewelopera ma wyglądać pielęgnacja zielonych dachów. Nie są to przecież dachy płaskie, a dwuspadowe. Czy zakłada, że mieszkańcy będą dbać o schludny wygląd zielonych dachów ryzykując upadek z wysokości? Jakoś łatwo mogę sobie wyobrazić bure dachy z wysuszoną lub nieskoszoną trawą. Dziwny pomysł.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pielęgnacja zielonych dachów

Sugerowałbym dowiedzieć się więcej na temat zielonych dachów, zanim napisze się coś o ich koszeniu ;)
Obsadzane są roślinnością nie wymagającą żadnej pielęgnacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Domy z widokiem... na kolej ;)

można notować spóźnienia, podawać kanapki podróżującym, mierzyć poziom hałasu oraz zanieczyszczenia spalinami (pociągi bez trakcji elektrycznej)... piękne miejsce na dom, wprost wymarzone! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

A na zdjęciu wygląda tak ładnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

elektryfikacja

trwa elektryfikacja kolei. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

A gdzie Ty mieszkasz???

Nie mieszkasz a krytykujesz, dobre!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przemek

Ktoś wie co się dzieje z budowa? Są opóźnienia i to duże... Jest tu ktoś kto kupił dom?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

alfacorp.pl nie działa

Wie ktoś czy ten deweloper upadł czy zawiesił działalność? Strona nie działa, na otodom nie ma ogłoszeń.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podtrzymuję pytanie

Rozważaliśmy kupno w etapie II ale stan etapu I mocno niepokoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A który dom rozważaliście? Też się wahamy, lokalizacja przyjemna ale sporo niepewności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

upadłość

deweloper ewidentnie bez kasy, buduje to już 4 rok, budowa stoi nie oddał nawet I etapu, który miał być wydany 2 lata temu.
Wydaje mi się że szukają jeleni którzy kupią kolejny dom a za ich kasę podciągnął trochę i tak przez kolejne lata.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj na fb pojawil mi sie post z Lesna Dolina. Znajoma wydala sie nazwa i zdjecia, no i sie nie pomylilem. Nowa strona, nowe logo ale tez nowe terminy zakonczenia budowy, poprzesuwane o kolejne miesiace czy jak ktoś wyzej pisal to nawet lata. Zastanawialismy sie nad ta inwestycja kiedyś i sumie niewiele sie zmienilo bo jak piszecie etap pierwszy wciaz nieoddany. Masakra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wiesz może, jaki jest nowy termin oddania inwestycji? nie mogę znaleźć tej info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabo to idzie

Nie ma terminów, facebook znikł. Pewnie za dużo niewygodnych komentarzy.
Ostatni post który widziałem pokazywał jakieś prace ziemne na pierwszym etapie. Cała inwestycja niestety wydaje się być głęboko w malinach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry