Widok

Leśna Dolina

Leśna Dolina Morena Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja osiedla Leśna Dolina pośród drzew i w bliskiej odległości od Parku Krajobrazowego zapewnia ciszę i spokój. Jednocześnie usytuowanie w dzielnicy położonej blisko centrum Gdańska zapewnia wygodę codziennego życia z pełną dostępnością oferty miasta oraz z łatwym dojazdem do pracy czy szkoły. To ostatnie ułatwia szczególnie niewielka odległość powstającego osiedla od przystanku PKM ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co z robactwem na tych dachach?

I jaka cena?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin

Gdzie znajdę aktualizacje terminu oddania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he już nie

bo teraz to koniec 2025 ;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

niekończąca się opowieść

Rozważaliśmy zakup - mieliśmy nawet 2 podejścia. Umowę daliśmy nawet do oceny prawnikowi - odradził zakup. W 2023 roku obiecywali oddanie w12/2023, potem w 2024 obiecywali koniec 2024. Nie mam pojęcia jak to jeszcze funkcjonuje i co na to ludzie, którzy w 2022 kupili domy w 1 etapie...
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

nabieramy tempa... już III kwartał 2025 r. :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ojcze i synie

No, poczytaj pan/pani sobie o systemodawcach na dachach skośnych. To nie ogródek gdzie wody gruntowe są:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Matko i corko

Poczytajcie ludzie jaką rolę pełnią zielone dachy, czy to taki problem poszukać informacji na ten temat? Podlewać zieleń..... masakra :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

rada

Dobra sugestia, za to ja bym sugerował zapoznać się z planem zagospodarowania, skierowaniem spadków dachów wobec stron świata i ewentualną informacją czy dachy będą miały swój system nawadniania. W tej cenie nieruchomości - wątpię, a jak to będzie wyglądało 'po latach' czas pokaże :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejny nowy termin oddania inwestycji- II kwartał 2025. Hehe
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ksiega wieczysta

Jaki numer KW?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

naocznie

widując naocznie, moje subiektywne zdanie to - odradzam.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten mur to już we wrześniu się posypał, chyba że teraz ponownie bo już nie zaglądam...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domy

Dramat.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąsiad

Jakość wykonania mucha nie siada, 3 tygodnie temu deszcz zmył mur gabionowy na pierwszym etapie, ekipa stawia od nowa, może za drugim razem wyjdzie, oby domu nie zmyło... Komedia
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 0

biuro w Gdyni zlikwidowane?

biuro na ul. Śląska 35 jak na stronie dewelopera, zlikwidowane? hmm ciekawe.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

odp

łał, niektórzy mają już okna, a za rok może i jakiś szczęśliwiec dostanie dach, a w kolejnej loterii styropian na elewacji. Jakby tych szczęśliwców pozbierać razem, to wyszedłby z tej loterii moze i nawet jeden dom.
O łaskawco :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

deweloper

skąd kupujący wiedziałby że jest 'nowy członek zarządu' i nowy 'generalny wykonawca'? Przy akcie notarialnym podane były takie informacje? Deweloper chyba bierze ludzi za pelikany łykające
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mury

Czy jeżeli gołe mury stoją rok lub dwa i nasiąkają wodą, to pozniej i o ile kiedykolwiek, przy włączeniu ogrzewania nie wyjdą grzyby? Jeżeli tak to nie trzeba wychodzić do lasu na grzybobranie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy tego nie zbudują

wątpie żeby to osiedle kiedykolwiek się zbudowało, a jeżeli to za kilka lat. Wygląda na to że deweloper szuka naiwnych.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam

Często tamtędy przechodzę. Buduje się od ok 4 lat. 'Deweloper' buduje na sztukę, jak znajdzie jelenia który zakredytuje kolejny dom, niekoniecznie jego. I Etap opóźnienie 2 lata! Jakość na 1 rzut oka tragiczna. Odradzam.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0