Widok

Leśna Sonata

Górny Sopot Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w Dolinie Gołębiewskiej, którą przebiega ulica 23 Marca. Jest to cicha, spokojna i otoczona lasem część Sopotu. Niedaleko stąd na leśne ścieżki spacerowe, do Opery Leśnej, do ulicy Bohaterów Monte Cassino i sopockiego molo. Łatwo i szybko będzie można tu dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, a istniejąca wokół osiedla infrastruktura zapewni komfort codziennego życia. Adres nie pozostaje bez znaczenia dla Cordii - dewelopera z węgierskim kapitałem. Nazwa ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

23 marca

"Adres nie pozostaje bez znaczenia dla Cordii - dewelopera z węgierskim kapitałem. Nazwa ulicy nawiązuje do obchodzonego właśnie 23 marca Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej." hahahahahaha bo padne! A to nie czasem data zdobycia przez Armie Czerwona Sopotu? Czy to czasem nie dzisiejsza ulica 23 marca Rosjanie szturmowali miasto?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

I to jest osiedle!

Bardzo piękny projekt. Takie nienachalny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wizualizacje i reklamy sobie, a fakty sobie

Dosłownie 15m od miejsca projektu stoi dziesięciopiętrowy wieżowiec, który z pewnością będzie niewygodny dla nowych lokatorów.
Do tego "klub mieszkańca" z telewizorem i aneksem kuchennym? A co to jest? Akademik? Brawa dla dewelopera za marnowanie powierzchni, którą można było przeznaczyć na następne 2 mieszkania po 15 tyś za m2 dla kolejnych naiwniaków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadomo, że w opisie dużo picu na wodę

ale kurczę w sumie chciałbym tam zamieszkać, ale nie posiadam takich pieniędzy więc nie jestem tam mile widziany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry