Widok

Leśne Zacisze

Karwiny Temat dostępny też na forum:
Budynek powstał niedaleko jednej z głównych arterii komunikacyjnych Gdyni, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta (także komunikacją miejską) oraz łatwy wyjazd na obwodnicę. W pobliżu funkcjonuje kompletna infrastruktura zapewniająca rodzinie komfort codziennego życia. Co ważne, działka na której powstał budynek znajduje się na granicy lasu - z części balkonów można niemalże dotknąć koron drzew. To atut dla osób preferujących aktywny tryb życia. Budynek ma pięć kondygnacji oraz 11 ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

W bezpośrednim sąsiedztwie z kościołem, na pewno nie będzie głośno....
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 36

ale juz za to do szkoly 100m, do przedszkola 50, do sklepu 150. do lasu 0 m

oczywiscie, mozna mieszkac na wilczlinie z 2 dzieci, to kwestia preferencji co kto woli : odrobine dzwonow czy jedzic codziennie 15 km w 1 strone do liceum, 5 km do lekarza etc.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie jest głośno. W zasadzie kompletnie nie zauważa sie dzwonów - biją w przeciwnym kierunku

osiedla, a z tylu jest cichutko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra lokalizacja, z dala od blokowiska
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 12

przecież z okien widac blokowisko 100 metrów dalej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 29

nie ma już dostępnych piwnic/schowków..

było ich mniej niż mieszkań :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to kolejny blok, tylko ten będzie nowy, narazie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24
Czy ktoś był ostatnio na budowie ? Jaki jest postęp prac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stan surowy otwarty

Wstawiono okna na niższych kondygnacjach (do 4 piętrach)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na budowie

Z tarasu na V piętrze jest przepiękny widok na morze i lasy :-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem na V piętrze

Też byłem na V piętrze i widziałem nawet kawałek morza. Z tego co pamiętam to pisali, że widać morze raczej z tych wyższych pięter. Co do lokalizacji, co kto lubi... albo wiocha i wszędzie daleko, albo bloki i wszędzie blisko. Infrastruktura - przystanek autobusowy, Biedrona, jakaś szkoła, przedszkole, bank, poczta, usługi, piekarnia, Rossmann, Lidl. Ogólnie cichy i ładny leśny zakątek. Kościół blisko, ale dzwonnicy nie miałem okazji usłyszeć. Widoczne elektroniczne dzwony (głośniki) skierowane na stare osiedle, ale z pewnością dobrze słyszalne. Architektura raczej prosta, ale budynek ładny, jasny. Pytanie, czy w leśnej otulinie nie będzie później zieleniał. Wolę prostotę budynku i tańsze, późniejsze remonty.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena może i wysoka ale nie powalajaca, otoczenie super, napewno będzie bezpiecznie, a kościuł - przynajmniej już nie postawią następnego.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

super lokalizacja

Mieszkania na wyższych piętrach mają niepowtarzalny widok, piękna lokalizajca
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry