Widok

Leszczynki

-witam,mam pytanko do mieszkańców Leszczynek jak się mieszka na tym osiedlu,jak jest skomunikowane i w ogóle ja tam się żyje???Zamierzam tam kupić mieszkanko,pozdrawiam Maciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myśle,że całkiem nieźle :) Jest blisko biedronka,zatoka, fryzjerzy, sklepy, szkoły, przedszkola, itd. Nawet jest SKM, ZKM bardzo dobrze skomunkowane :)

Generalnie jest okey :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nawet park :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkałam na Leszczynkach od dziecka a od 2,5 roku jestem właścicielką mieszkania na Zamenhofa i nie narzekam. Wszędzie blisko w miare niskie opłaty , jest ok ja jestem zadowolona:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie kupuj mieszkania na opata lub zamenhoffa,to bedziesz dobrze zyc..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej butti wlasnie mieszkam na Zamenhoffa 3olat,jestem zadowolona z miejsca,infastruktury sasiadow.Co Cie tak odstrasz ta ulica?domyslam sie.ze wszedobylskie pijusy?Gdzie ich nie ma!Omijaj ich i nie szkaluj ulicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, menele są wszędzie to prawda, ale na zamena jest wylęgarnia menelstwa, brud i syf na kladkach schodowych to norma i to taki że jak się idzie to najlepiej niczego nie dotknąć (ani ściany, ani poręczy), leżące, cuchnące żule na schodach, jakieś dzikie akcje w typie awantury nie są żadkością, a i zdarza się imprezka - głośnik na parapecie przy oknie i na maxa bardzo głęboka muzyka się na osiedle leje.
Ale wiadomo, jak ktoś mieszka będzie bronił.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
pitolisz głupoty zajobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zamenhofa to Chylonia a nie Leszczynki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkam tutaj od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Wszystko blisko, raczej spokojnie, mili sąsiedzi. Komunikacja bardzo dobra. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem super wszystko pod nosem :) dobrze skomunikowane i wszędzie blisko:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co wy gadacie!!!!!!!!!!!!! ja mieszkałam na młynskiej i najgorszy blok moim zdaniem to 7 i 11. w 7 cpuny i kryminalisci a w 11 mieszka rodzinka meneli ktora w zyciu nie pracowała tylko rodza dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko Fajnie tylko rejony o których tu mowa (Zamenhofa,Młyńska i w ogóle rejony przy SKM Leszczynki) to jest CHYLONIA.Leszczynki zaczynają się za 4lo.Proponuję wziąć do ręki mapę z podziałem na dzielnice
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o rejon stacji Leszczynki to polecam okolice wiejska, wejherowska, lubawska, dobrze skomunikowane, wszedzie blisko, szkoły przedszkola, sklepy, w miarę spokojnie jeśli chodzi o menelstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest z rejonami przy samej estakadzie? Ulica Leszczynki, od strony Gdańska. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry