Widok

Leszczynowy Park

Leszczynowy Park Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury usługowej a jednocześnie do natury - w okolicy osiedla znajdują się zagospodarowane zbiorniki wodne oraz tereny zielone. Pobliskie przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKM Jasień tworzą wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Położenie osiedla umożliwia także wygodny dojazd samochodem do Śródmieścia ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Leszczynowe Park

Dewelopera chyba powaliło cena m2 od 9700 do 9900 w tej lokalizacji to kosmos cen.
100 metrów obok Potęgowska 7000 tys. i ten sam standard.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Potęgowskiej już nie ma mieszkań albo trzeba czekać 5-ty w kolejce w rezerwacji...

Wiem bo czekam. Rynek i tak dogoni te ceny. Ja 8 mscy temu płaciłem 8000 za metr a teraz mieszkanie jest warte 10.000. W sumie nienormalna sytuacjia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rynek może przyjąć te ceny. Ze względu na ekstremalnie niskie kredyty dużo ludzi teraz kupuje - raz, że ich stać; dwa, że to w miarę bezpieczna lokata kapitału. Najpierw drożały centralne dzielnice, tereny nad morzem czy w Oliwie, potem Morena, a teraz już Jasień. Za każdym razem czytałem tu komentarze, że to za drogo a tymczasem ludzie, w tym sporo moich znajomych, kupowali. Nikt na tym źle nie wyszedł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

ceny rzeczywiście nie są tu najniższe ale też nie ma się co dziwić, ja ostatecznie zdecydowałam się na zakup mieszkania na Jasieniu na osiedlu Gdańskie Tarasy, tam jest jeszcze taniej a lokalizacja całkiem niezła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkańców inwestycji zapraszam na FB o nazwie: Leszczynowy Park - Mieszkańcy | Domesta, Gdańsk
(nie można wkleić linku :-) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa mieszkańców

Czy komentarz jest aktualny? Niestety nie mogę wyszukać grupy na fb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Nowe mieszkania Trójmiasto (28 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Którą inwestycje polecacie ? (36 odpowiedzi)

Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale czytam często...

Super montaż listw przypodlogowych MDF. Polecam!!! (6 odpowiedzi)

Długo szukałam Pana, który zamontuje listwy przypodłogowe. W końcu znalazłam, ale okazało się, że...

do góry