Klinika Perfect Smile jest w stu procentach profesjonalna. Od drzwi pacjent czuję się zaopiekowany. Warunki panujące w klinice, zarówno sprzęt, higiena dbałość o szczegóły zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Nowe technologie zastosowane w klinice zrobiły na mnie wrażenie i czuję się że płaci się tam za jakość i że są to świetnie zainwestowane pieniądze w zdrowie. Jeśli chodzi o komfort samych zabiegów to powiem tak: przy usuwaniu ósemki u doktora Zarańskiego to nawet nie wiem w którym momencie mi ją usunął, ponieważ zrobił to tak sprawnie i bezboleśnie przy asyście bardzo miłej asystentki. U doktor Claudii Wasilewskiej zabiegi przebiegały tak błogo i spokojnie, że usnąłem (serio) :) Miałem też okazję być u Pani Anny Madey, higienistki na zabiegu i na rozmowie po zabiegu chyba wdzięk i urok osobisty Pani Anny spowodował, że dostałem takiego ataku śmiechu, że jeszcze wychodząc z gabinetu śmiałem się jak głupi do sera :) W razie wątpliwości, pytań czy informacji bardzo doby kontakt i profesjonalizm w każdym calu zapewnił mi Pan Marcin Głuszec, którego zawsze można spytać się o wszystko i doradzić w ramach drogi swojego indywidualnego planu leczenia. Bardzo polecam :)