Widok
Leszek z 3piętra - opinia
chyba najdroższa spółdzielnia w 3mieście!!!!????
Moja ocena
obsługa: 2
jakość usług: 2
prowizje i opłaty: 1
ocena ogólna: 1
1.5
* maksymalna ocena 6