Polecam z całym przekonaniem Firme IKA-Kolor Rumia
Szukając drzwi wewnętrznych trafiłem na Salon IKA-Kolor w Rumii. Wybór drzwi i klamek ułatwił mi pokaz wzorów na miejscu oraz katalogi różnych firm przez profesjonalna poradę bardzo milej pani Ani w salonie. Doradztwo ostateczne w mieszkaniu podczas pomiaru wnęk drzwiowych przez zespól pomiarowo-montażowy jakiego producenta z naszych trzech faworytów ostatecznie wybrać (chodziło szczególnie o montaż framug) zamknął proces zamówienia. Bardzo profesjonalny i czysty montaż 6-ciu framug i drzwi w krótkim czasie. Zespól posprzątał po montażu i zabrał ze Saba wszystkie odpady oraz kartony. Musze to szczególnie podkreślić, ponieważ po pracy innych firm na moim nowym mieszkaniu posprzątać i winiec śmieci i odpadki musiałem sam. Po prawie roku czasu poprosiłem panią Anie o wizytę serwisowa w celu kontroli i poprawy ustawienia drzwi i framug w krótkim czasie, ze względu na mój ograniczony pobyt w kraju. Poprawa ustawienia drzwi i framug została wykonana szybko i sprawnie ku mojemu pełnemu zadowoleniu. Polecam z cala przyjemnością Firmę IKA-Kolor Rumia. Życzyłbym sobie, aby w Polsce było więcej tak dobrych Firm jak IKA-Kolor Rumia.