Widok

Letnie opony

Oliwa Temat dostępny też na forum:
Macie już swoje samochody na letnich oponach?? Na jakiś jeździcie?? Pytam bo ja dopiero się przymierzam do zmiany. W serwisie polecają mi Strial 401 ale nigdy nie miałem i nie wiem jak będą się zachowywać podczas jazdy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Michelin Pilot Sport lub Super Sport
Pirelli P Zero
Dunlop SP Sport
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie znam marki, ale patrząc na ich cenę to musi to być padlina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niekoniecznie... Opona jest nowością na polskim rynku - w związku z tym muszą się promować swoją bardzo konkurencyjną ceną. Jednocześnie są ze średniej półki jakościowej. O ile dobrze widze są to jedne z najtańszych opon aktualnie na rynku - nie są no-namami, czy śmieciowymi markami - z pewnością kilka osob się na to pokusi.
Na niektórych portalach można znaleźć informacje - "Marka STRIAL należy do marki Michelin." Także nie pluli by sobie w brodę produkując jak to ładnie nazwałeś "padlinę" :D
Sama opona ma kilka zalet - wystarczy poszukać, m.in stabilność czy niski poziom hałasu - nawet przy wiekszych predkosciach.
Wiadomo, ze opona jest i bedzie przeznaczona dla segmentu ekonomicznego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wpisałem sobie nazwę opony Strial 401
w wyszukiwarce i zobacz co mi na pierwszej stronie wyskoczyło:
http://www.autoexpert.pl/produkty/STRIAL-i-PRESTIVO-nowe-marki-opon-na-polskim-rynku,7210,1

coś nowego nie zawsze znaczy coś gorszego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna strona, teraz już jestem pewien że to padaka. Piszą tam, że to klasa ekonomiczna/średnia.....akurat mam 15' fulda i za oponę w klasie średniej płaciłem około 250zł....a tutaj w takim samym rozmiarze w cenie 140zł? Przepraszam bardzo, ale jak coś nie kosztuje to z przeproszeniem jest gó@no warte...pewnie jest spora ilość ludzi jeżdżących na chińskich wynalazkach i nie narzeka....ale zachwalanie tego produktu, że jest super nie mając tak naprawdę żadnego doświadczenia z nim a tylko przeczytane ulotki i foldery to jest nadwyraz lekka przesada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze zmieniam http://esa.edu.pl/2022/06/15/nowe-opony/ najlepsza jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilem swoje ,ale inne na http://www.oponeo.pl/
poczytaj moze znajdziesz cos dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fulda - jak kupować to konkretnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja Ci powiem, że kupiłem komplet 301 od Strial na ten sezon i sprawdza się. Cena przystępna, a jakość moim zdaniem dobra. Robię długie trasy i komfort fajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeśli nie masz rakiety, którą jeździsz szybko i masz jakąś przeciętną moc to myślę ,że taka budżetowa opona będzie w sam raz, to jest tak samo jak z klockami hamulcowymi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolega ma rację. Sam jeżdzę na Strialach 401. Jeżeli Twój samochód jest średniej klasy, w którym nie będziesz śrubował rekordów świata prędkości, a samochód również będziesz prowadził nie jak na torze wyścigowym to opona jest jak najbardziej w porządku. Sam mam ten model opon w moim Citroenie C2 - wiadomo, predkosc Vmax na poziomie 140-150kmh.
Na autostradzie trzyma się dobrze - przyczepna opona. Na zakrętach, czy manewrach również nie ma jakiś dziwnych sytuacji.
Co tu dużo mówić, jak na swoją cene/jakość dla średniej klasy samochodu - dla wiekszosci osob - warto zakupić komplet opon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam Stiale w focusie MK3 rozmiar 215/r16. Szmelc jakich mało. Przy 110km/h głośno tak jakby piasty w kołach były zajechane a nie są. Na mokrym zachowują się jak na lodzie czyli zero przyczepności. Nie polecam nikomu a cena nie wzięła się bez powodu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC....? (17 odpowiedzi)

Tak jak w tytule ...... To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC w...

do góry