Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Drewno idealne - dokładnie takie jak w zamówieniu, cena bardzo atrakcyjna....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

dominik - opinia wątek zamknięty swietnie wyszuszone drewno do kominka. expresowa dostawa.Kierowca ogarnięty...
~dominik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Polecam wątek zamknięty Świetne drewno suszone, dobra jakość
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

drewno opałowe wątek zamknięty Jakość drewna jest świetna, aczkolwiek przy zamówionej ilości jest mniej...
~Henrix
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

ekogroszek - kamienie wątek zamknięty Ekogroszek zakupiony w tej firmie jest tragiczny. Popiołu jest tyle ze przy...
~Sławek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Profesjonalni, rzetelni, miła obsługa. wątek zamknięty Drewno otrzymałem wczoraj.Pan przyjechał punktualnie,wczesniej skontawał się...
~artmslo
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Nie polecam tej firmy wątek zamknięty Kupiłam drewno kominkowe, które okazało się mokre, bardzo mokre. Po ułożeniu...
~Ewa
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

DREWNO KOMINKOWE SEZONOWANE-od tego sezonu tylko u nich wątek zamknięty Kilka sezonów poszukiwałam dobrego drewna do kominka-trafiłam dopiero...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Daniel - opinia wątek zamknięty Uwaga świeże drzewo jeszcze z mchem na pniu czyli jakieś 18 miesięcy...
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Piękne drewno... wątek zamknięty aż żal wrzucać do kominka,tak suche.Obsługa w pełni profesjonalna,nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

polecam wątek zamknięty firma godna uwagi
~tytus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

11

wątków

do góry