Widok

Licytacje komornicze

Witajcie,

chcialaby zapytac osoby wtajemniczone bardziej niz ja, gdzie moge znalesc aktualne ogloszenia o licytacjach urzedow miast, lub komornikow? chodzi mi mianowicie o mieszkania lub domy na terenie Trojmiasta. Jestem zainteresowana kupnem, a kupno w taki sposob, mozliwe ze tanszy,moze byc jedynym sposobem dla mnie. Znalazlam ilka ogloszen tego typu, ale wszystkie sprzed 2014 roku.
Prosze o podpowiedz. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ważniejsze jest to czy zdajesz sobie sprawę z potencjalnych problemów z jakimi taki zakup się wiąże.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim wypadku za "cienka" jesteś aby podchodzić do licytacji. Mało która licytacja dochodzi do skutku, więc możesz się najeździć a nic nie wylicytujesz. Ale jak masz czas , chęci i nerwy i obyta jesteś w prawie i wiesz co zrobić jeżeli kupisz mieszkanie wraz z lokatorem :) to śmigaj po sądach w gdyni i gdańsku, tam w gablotce komorniczej zawsze są informacje o licyacjach. Ponadto komornicy trochę chcą zwiększyć zasięg informacji i właśnie tu, na potral trójmiasto.pl wrzucają ogłoszzenia o licytacji, jeszcze raz życzę szczęścia i powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W Trójmieście pojawiła się firma która chroni dłużników przed egzekucja komorniczą. Znajomy kupił właśnie takie mieszkanie i od 3 lat nie ma prawomocnego przybicia...
Radze uważać na licytacjach, komornik i sąd nic nie powie przed, a później rozkładają ręce "że to zawsze jest ryzyko"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczuć ludziom, którzy z takiej firmy skorzystali. W 99% wychodzą na tym, w dłuższym okresie czasu, gorzej niż by ich zlicytowali.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, z takimi licytacjami zawsze trzeba uważać bo to nie jest takie fajne jak się wydaje i czasem można się bardzo przejechać...

______________________
klimatyzacja LG Wrocław
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie licytacje są i tak zazwyczaj postawiane, dużo lepiej i bezpieczniej dogadać się z właścicielem mieszkania i kupić taniej bezpośrednio od niego. Przemilczę kwestię moralną wykorzystywania czyjejś krzywdy, bo nie jest tematem wątku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zawsze się da tak kupić, a chętnych do takiego kupowania jest około 15-20 ekip na terenie Trójmiasta. O cenach jakie proponują nie wspomną.
Inna sprawa - większość ludzi ogarnia bezwład decyzyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko jak sie dogadać z wlascicielem? po prostu pojsc i zapukac do jego drzwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie bardzo...Bo jak kupisz lokum z zadłużona hipoteką to wpadasz w jeszcze większe bagno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma co też przesadzać w tym sensie, że rzeczywiście, jest to trochę zachodu i nie jest to najprostsza ścieżka ale też nie mówmy, że ma same wady, trzeba się dobrze rozeznać i tyle, strony komorników jak http://www.czosnyka-komornik.pl można normalnie śledzić i tam informacje o licytacjach są, komornik sądowy też wszystkich niezbędnych informacji udziela więc nie jest się pozostawionym samemu sobie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj masz przeglad wszystkiego z calej Polski, obecnie jest fajne mieszkanie ok 50m2 za 200 pare tys. W dobrym punkcie Gdanska. 56m2 za 250 tys. ul.Gospody, 3pietro

http://licytacje.komornik.pl/Notice/Filter/-3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

do góry