Widok
ta cała aGata to jakiś pustak do kwadratu. Wylewa żale i pisze bzdury na forum. Musi mieć strasznie smutne życie. Płacz na Banino, płacz na inwestycje, płacz na wszystko. To, że żle sobie życie ułożyłaś i masz depresję , bo ch...mąż, dziecko Cię denerwuje i szereg to nie villa to umowmy się nie jest winą Banina i społeczeństwa zamieszkującego tutaj.
Już Ci ktoś kiedyś napisał smaruj wrotki i zjeżdżaj. Stale ludzi wyzywasz od świń albo ,ze w kurnikach mieszkaja. Idiotko myślisz ,że w Baninie tylko ty mieszkasz w duzym domu.Dokuczasz na forum innym młodym kobietom a sama jesteś KURĄ DOMOWĄ . Jesteś zwykła chamką co siedzi w domu a frustracje wylewa na forum. I przestań straszyć i obrażać mieszkańców Banina bo ludzie nic złego Tobie nie zrobili. Jak masz problemy emocjonalne to są od tego lekarze specjaliści.
Dawaj śmiało gdzie podjechać pod ten duży dom. Porozmawiamy . Jak narzekasz na Banino to jak tu się znalazłas pustaczku jak nie ma wymarzonego McDonalda. c*ote to pewnie masz męża skoro tak Ci źle,niedobrze . PS nie smarkaj za dużo , bo zmienne IP mi wystarczy, aby Cię namierzyć i kultury nauczyć pustaczku
Ty Agata ...po pierwsze zbierz cztery litery do dobrego psychiatry się wybierz ....chodziarz nie sadze by to pomogło ....niestety za późno ....po drugie ...się wyprowadź jak ci Banino nie pasuje ....to może ci to pomoże + dobry psychiatra...czy ty nie widzisz, ze reszta forumowiczów jakoś nie lajkuje cie, czyli myśli trochę inaczej jak ty? a to znaczy , ze to z tobą jest coś nie tak...