Widok

Lidl na Dąbrowie?

Natknąłem się na takiego historycznego newsa cyt:

"Chodzą słuchy, że przy Rdestowej w Gdyni (tam gdzie jest teraz tymczasowy parking z płyt) będzie Lidl. W sumie w tym miejscu jak najbardziej Lidla brakuje."
źródło: http://www.skyscrapercity.com

Może ktoś coś słyszał więcej?
Rozumiem że dotyczy to tymczasowego/dotychczasowego parkingu AIC na wprost od Leśnego Zakątka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie sądzę żeby AIC odpuściło ten parking i teren.
Ja z kolei natknąłem się kiedyś na informację że Lidl badał teren z drugiej strony dzielnicy, przy obwodnicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj dowiedziałem się, że coś jest na rzeczy z Lidlem na Dąbrowie! Jego lokalizacja nie będzie kolidowała z dotychczasowym parkingiem AIC, bowiem będzie na terenie pomiędzy wspomnianym parkingiem a zabudowaniami przemysłowymi przy Rdestowej znajdującymi się na wysokości budynku Rdestowa 140. Być może wjazd do marketu będzie możliwy również od strony ul. Chwaszczyńskiej? Czas pokaże czy dojdzie do realizacji tych planów....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na Dąbrowie powstanie Lidl złożono o pozwolenie na budowę Oficjalna informacja.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda tylko że nie widać aby cokolwiek miało się budować..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ruszają! Teren odgrodzony, czekać tylko na wbicie łopaty i późniejsze otwarcie;) oby jeszcze w 2021..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry