Widok

Likwidacja sklepu Biedronka i "ryneczku"

Czy to prawda że zamiast ryneczku i biedronki ma powstać Lidl???? Gdzie teraz kupimy normalny chleb, wędliny i owoce????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Lidlu wszystko kupimy :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli wolisz śmieciowe jedzenie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
jakość lidla jest wyższa niż biedronki, a na pewno jest czyściej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy tam nie ma powstać Piotr i Paweł?
Kilka miesięcy temu słyszałem taką wersję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, na pewno lepiej lidl niż biedronka.

Powinni zrobić lidla w miejscu po czerwonej torebce a te wszystkie biedronki polikwidować
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te wszystkie informacje krążą już od jakiegoś czasu.... a biedronka działa nadal :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno od października maja zamknąć. Fryzjerki znad biedronki już dostały wypowiedzenie najmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten sam chleb co pan na ryneczku sprzedaje po 3 zł kupisz na kartuskiej w piekarni za 1.6 :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt że jest drogo tak w małej piekarni (sklepiku) na rogu jak i na stoiskach owocowo-warzywnych.

I zawsze mam ubaw jak czegoś nie ma na straganach - "proszę Pani no nie o tej porze", albo "już wyszło" :). Niby są 2 stragany obok siebie ale niestety ceny trzymają chyba najwyższe w Gdańsku.

Szczerze - nie będę płakał za ryneczkiem, szkoda mi trochę ludzi z budek w drugiej linii, jednakże ryneczek jako całość niestety nie funkcjonował poprawnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warzywniaki maja tez pewna swobodę w wybieraniu sobie swoich klientów. Nie traktują wszystkich równo. Kto u nich kupuje, ten wie o czym mowa. Kupujesz u jednego a jak pojdziesz do drugiego to juz krzywo patrza. A ze drogo to fakt. My z zona do krawcowej chodzilismy, ale tej poprzedniej. Ta nie doradzi i jakas nie kontaktowa. Za to w drobiowym zawsze mila obsługa. No i w obu kioskach mile panie. Słyszałem ze dopiero w przyszłym roku maja otworzyć to nowe centrum a biedronka jest na Suchaninie, niepotrzebne dwie. Lidl mógłby być bo dobra chemie maja i ogólnie spozywka ok. Wiertarke nawet dobra kupilem za przyzwoite pieniadze. Jak ktoś się dowie co za sklep będzie, niech napisze czy Lidl czy Piotr i Paweł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny na targowisku z kosmosu... wlasciciele za to na rodos czy halkidiki jezdza. pomidory za 7-8 zł w nowym porcie czy brzeznie 5-6. a zauwazyliscie ze sa tam 3 warzywniaki i w kazdym jest identyczna cena na tych samych produktach? zero rywalizacji o klienta....zmowa cenowa....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry