Z całego serca polecam to miejsce.Profesjonalne podejście, dokładne badanie i przede wszystkim świetny kontakt z pacjentem. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone, bez pośpiechu i stresu. Lekarz bardzo zaangażowany, widać ogromną wiedzę i doświadczenie. W gabinecie panuje miła atmosfera, a sprzęt jest nowoczesny. W końcu trafiłam w dobre ręce na pewno będę wracać i polecać dalej!