Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia wątek zamknięty Produkty truflowe- strzał w dziesiątkę! Zamówiłam kilka świeżych trufli na...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Doskonała obsługa, szybka dostawa, świeże i świetne jakościowo produkty. Na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Zamówienia realizowane zgodnie z kalendarzem dostaw dla danego obszaru. Owoce...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Janek - opinia wątek zamknięty Dostarczono mi produkty przeznaczone dla innej osoby. Po interwencji kierowca...
~Janek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Buba z Gdyni - opinia wątek zamknięty Wszystko świeże, na czas i bardzo sprawnie Świetna,grzeczna i pomocna obsługa...
~Buba z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

bośka - opinia wątek zamknięty realizacja zamówienia w 2 dni, co w obecnej sytuacji epidemii jest dla mnie...
~bośka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Hurtownia dostarcza owoce i warzywa. Zaskoczyla mnie szybka dostawa - patrzac...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

yoasiasa - opinia wątek zamknięty Mimo obecnej sytuacji, zamówienie zostało do mnie dostarczone w mniej niż...
~yoasiasa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Lilu fruits to firma, ktora oferuje szybka i profesjonalna obsluge wraz z...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2019

porządny dostawca wątek zamknięty Polecam firmę do współpracy! Zawsze na czas, świeży porządny produkt, a jak...
~Chef
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Lilu Fruits jako dostawcę świeżych owoców i...
~Izabela
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Najlepsza hurtownia w mieście wątek zamknięty Jak dla mnie najlepsza hurtownia w mieście. Nie mam się do czego przyczepić....
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry