Odpowiadasz na:

Lingeria

Pracował ktoś? Jak zarobki? Idę jutro na rozmowę o pracę i nie wiem czego się spodziewać. Czytałam neatywne opinie, ale sprzed ponad roku i chciałabym wiedzieć czy może coś się zmieniło.

Pracował ktoś? Jak zarobki? Idę jutro na rozmowę o pracę i nie wiem czego się spodziewać. Czytałam neatywne opinie, ale sprzed ponad roku i chciałabym wiedzieć czy może coś się zmieniło.

zobacz wątek
11 lat temu
~KAJA

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry