Widok

Linia Osowa - Oliwa - Przymorze

Co? Gdzie? Kiedy? Osowa Temat dostępny też na forum:
Co sądzicie o uruchomieniu nowej linii na trasie ("Selgros") - Os. Planeta - Niedziałkowskiego - Barniewicka - Spacerowa - Oliwa PKP - Przymorze (Bora-Komorowskiego Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Bora-Komorowskiego) Oliwa PKP - Spacerowa - Barniewicka - Os. Planeta - ("Selgros") ?

Czy jest ona potrzebna i czy byliby pasażerowie chętni do korzystania przy cenach konkurencyjnych dla Planetobusu i ZTM Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm,Oliwa i Przymorze na ulicach o których piszesz są dośc dobrze skomunikowane.Osowa to trochę nie moja bajka, ale wydaje mi sie że planetobus i ztm tam wystarczają,a przy tym co sie dzieje na spacerowej i niemal pewnych przez to opóźnieniach można potracic klientów. Dojazd do selgrosu to też chyba niewielki argument za, bo kupują tam przecież przedsiębiorcy czyli ludzie glownie zmotoryzowani. Oczywiście nie muszę mieć racji:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm...
Przystanek Selgros byłby przede wszystkim dla pracowników.
Planetobus bez biletów miesięcznych i ZTM z taryfą czasową robią swoje.
Nie wiem jak w Gdańsku można żyć...
Ale niedługo się to okaże gdy powstanie Związek Aglomeracyjny i okaże swoje oblicze haosu w Trójmieście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Nie wiem jak w Gdańsku można żyć...
Mi się żyje świetnie,poziome koncertów tylko spadl drastycznie,ale to nie na temat:)))
Ja akurat jestem zdecydowanym zwolennikiem taryfy czasowej,ale pewnie jak zrobią jeden bilet to ją zlikwidują i dla mnie poruszającego się glównie w obrębie 10cio minutowych biletów bedzie to oznaczalo 100% podwyżki.
Hmmm,nie wiem ile ludzi pracuje w selgrosie,ale czy oni wystarczą żeby na nich opierać linię???Wiesz co,ostatnio bylem na zakupach wlasnie w selgrosie a potem w outlet faschion. Wracając tak się zamyślilem,że bez autka byloby to niemożliwe i taki pomysl dla Ciebie,może linia startująca gdzies w oliwie zachaczająca o centra handlowe przy obwodnicy i kończąca gdzieś na chelmie to bylby jakiś pomysl nie powielający tego co juz jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak będzie w Gdańsku, ale w Gdyni mają pzoostać te same ceny i w Gdańsku najprawdopodobniej też. czyli na cały gdańsk zwykłe linie 2 zł normalny, 1 zł ulgowy, nocne 3 zł normalny, 1,50ulgowy.
Trasa o której piszesz, niesprawdziłaby się z jednego względu. Nie ma zapotrzebowania na trasę Osowa - Chełm lub Oliwa - Szadółki.
Za nim wszytsko się rzokręci, to rusza tramwaje na Chełm, które zrobią swoje. Przy układaniu trasy nalezy wziąć pod uwagę konkurencję, popyt, za i przeciw.
Kolejny raz ZTM unieważnił przetarg na obsługę linii 149 (Przymorze SKM - Wrzeszcz PKP przez Polanki) ze względu na za wysoką stawkę za wzkm. Powodem podwyżki cen może być m.in. wysoka stawka wzkm, która kształtuje się najprawdopodobniej przez ciche porozumienia między przewoźkami.
Dla mnie związek aglomeracyjny jest na niekorzyść, jeżeli Gdańsk będzie potrzebował pieniądze, to i w Gdyni ceny wzrosną.
Jeżeli ceny wzrosną, będzie pole do popisów prywatnych przewoźników.
Lecz bez ich porozumienia plan w łeb weźmie.
Przez co? - Przez Bilet sieciowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

do góry