Widok

Listonosz- niedostarczone awizo

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Witam
Dnia 26 grudnia wysłałam pieniążki za kupioną piżamkę na allegro.
Dnia 28 grudnia pani poinformowała mnie że piżamka została wysłana.

Dziś mamy dzień 28 styczeń a przesyłki ni widu ni słychu.
Zadzwoniłam do sprzedającej żeby wyjaśnić sytuacje, ona udała się na pocztę u siebie w mieście i wysłała mi wiadomość że paczka została awizowana 5 i 18 stycznia a 21 odesłana z powrotem do niej.

Z tym że ja nie otrzymałam żadnego awiza do skrzynki, a listonosz nie zapukał do moich drzwi w przeciągu tego miesiąca.

Co zrobić.? Udać się na pocztę i co powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"(gwiazdka) mać, co za (gwiazdka) (gwiazdka) tutaj macie?
Gdzie jest moja (gwiazdka) paczka? Jak to (gwiazdka) wróciła? Który to (gwiazdka) (gwiazdka) odesłał moją (gwiazdka) paczkę z powrotem do nadawcy (gwiazdka)? Dawajcie go tu, bo chcę (gwiazdka) uświadomić co to znaczy (gwiazdka) właściwe wykonywanie swoich (gwiazdka) obowiązków!
Pomyłka, (gwiazdka)? Jak ja wam pokażę (gwiazdka) pomyłkę, to (gwiazdka) (gwiazdka) (gwiazdka) (gwiazdka) (gwiazdka)"!!!
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
musisz narazie spać bez piżamki.))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam na chyloni-ulica gniewska - te same problemy z listonoszem. wszystko zgłosiłam naczelnikowi poczty. bardzo sie oburzyła pani naczelnik na listonosza. okazało sie ze nie chciało mu sie wchodzic na 2 piętro ( bez windy) albo np zostawiał w skrzynce awizo, wtedy kiedy ja byłam w domu! i tak bez sensu musiałam sama dreptac na poczte...po zgłoszeniu sprawy prze mnie wszystko sie zmieniło na plus!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś miałem podobny problem, ale akurat nie na Chyloni. Miałem listonosza który notorycznie wrzucał awizo do skrzynki z adnotacją, że nikogo nie zastał w domu, mimo że akurat w tym czasie ktoś był w domu. Miarka się przebrała gdy czekałem na ważne papiery. Byłem akurat w domu z ojcem. W skrzynce zastałem oczywiście awizo ze wspomnianą adnotacją. Wkurzony poszedłem do naczelnika, który mnie przeprosił i obiecał porozmawiać z listonoszem. Listonosz jeszcze próbował kręcić, tłumaczył się , że był akurat w tym dniu w domu ale nikogo nie zastał. No to pytam go czy mam zawołać ojca który siedział cały dzień w domu. Mina mu zrzędła. Od tamtej pory chodzi jak w zegarku. Powiem szczerze że nie chciałoby mi się leźć na pocztę gdyby zdarzyło się to raz, może dwa, ale to było nagminne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem z listonoszem na ul. Gniewskiej. Ku... mnie już chwyta! nie dostaję nawet pierwszego awizo tylko zawsze powtórne. Moja listy polecone lądują u sąsiadów o czym się dowiaduje po kilku dniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niesamowite...
Halewicz jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie :p
Urlop ? Czy może "biznesmenowi" internet odłączyli ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, nie znam się:)))) Ktoś mnie wołał? o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś się może orientuje czy listonosz powinien zostawić awizo do listu polecony priorytet? Pomijam fakt że caly dzień byłam w domu... a listonosza nie widziałam... ale gdy sprawdziłam w opcji sledzenie przesylki jest informacja ze byla próba doręczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może próbował , ale drzwi na klatkę były zamknięte ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w domku. Skrzynka ma listy jest na bramce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

awizo powinien zostawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To taka nowa "moda" u listonoszy...awizuje , nie fatygujac się z doreczeniem, nie wypisujac pierwszego awizo a wrzuca dopiero drugie ( którego sam de facto nie wypisuje)- to taka forma oszczędzania czasu; rada- poznać swojego briefke i może będzie rzetelniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry