Widok

Listonosz

Czy tylko ja mam zastrzeżenia do naszego listonosza??? Chodzi o Pana który jeździ pandą. Według szanownego Pana u mnie ciągle nikogo w domu nie ma!!! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może tak być że ciągle nikogi nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
*nikogo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby tak było nie pisał bym tego wątku. Już kilka razy był przyłapany na wrzucaniu awizo gdy byliśmy w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba sie cieszyc ze w ogole jest za te pieniadze. Byly czasy ze listonosza nie bylo w ogole. Nie mozna wymagac za duzo bo sie zwolni i nawet awiza nie bedzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie może w ogóle poczty nie być. Paczki i listy mogłyby przychodzić do paczkomatu. Lepiej trochę dopłacić i mieć ten komfort odbioru kiedy się chce pod freshem a nie jeździć na gronostajową i stać w kolejce. Listonosz na tej dzielnicy dobrze wie o której godzinie przyjechać żeby przypadkiem kogoś nie zastać . Ja kiedyś przypadkiem złapałem go wychodzącego z klatki ok godz 13 , szybko wyciągnąłem awizo ze skrzynki i pobiegłem za nim. Niestety 200m od klatki oświadczył, że nie może mi już wydać listu bo się gdzieś strasznie spieszy i pobiegł dalej. Gdy odchodząc usłyszał co głośno pomyślałem o jakości usług poczty (poczuł że może być skarga) jednak zawrócił , poszukał i wydał list. Kosztowało go to 30 sekund.
Ktoś zaraz napisze, że mu mało płacą - to niech zgłosi swój żal u pracodawcy albo poszuka innej pracy a nie przelewa swój żal na adresatów nieszczęsnych poleconych i paczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dobrze że było chociaż awizo.U mnie dwukrotnie przesyłka została odesłana bo pan listonosz nie raczył zostawić awiza i napisał że nie ma takiego adresu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W listopadzie bank wysłał mi nową kartę bankową ale jakoś jej nie dostałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wcale sie nie dziwie,ten listonosz co jest u nas teraz to tez za duzo nie ma co oczekiwac,ja ostatnio dostalam awizo z pazdziernika a mamy grudzien
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi notorycznie zostawia polecone w skrzynce a sam je podpisuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

co tu mówić, zawsze źle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też wiecznie tylko awizo zostawia...
Na poczcie, Pani w okienku mi powiedziała że listonosz nie musi nosić wszystkich przesyłek, bo jak mu się coś nie zmieści to zostawia awizo.... szkoda słów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam podobne zastrzeżenia . Zawsze awizo , a ostatnio nawet z tym ma problem - list został odesłany do nadawcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby poczta była na osiedlu pewnie nie byłoby takich problemów. Gronostajowa jest daleko i obsługuje również Jasień. I odbieranie tam polecanych mija się z celem dlatego te awiza w skrzynkach są problemem. Czemu gdzieś na Karczemkach nie może być poczty z możliwością odbioru poleconych? Co trzeba zdobić by to zmienić?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam taki sam problem z tym panem listonoszem.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nie wiem. Do mnie listonisz ostatnio nawet dzwoni ze bedzie. Moze was nie lubi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może nielubi tylko nie wiem czemu nic mu nie zrobiłem a to wydaje mi się jego praca i obowiązek żeby najpierw podejść do drzwi domu zadzwonić dzwonkiem i upewnić się ze nikogo niema zanim wypisze awizo ...tym bardziej ze poczta jest aż na Gronostajowej...i specjalnie trzeba tam podjechać żeby odebrać przesyłkę ...być może robi to specjalnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podjechać na Gronostajową to chyba nie jest problem. Problem wg mnie zaczyna się wtedy jak przyjezdzasz na Gronostajową, otwierasz drzwi poczty i tuż za nimi widzisz plecy ostatniego klienta z kolejki.
I niestety. Wracamy spowrotem albo czekamy 1.5 godziny.
Moze zrob tak jak ja. Poprostu nie uzywaj poczty. Ja juz od dawna poczty nie uzywam, zkupy w internecie robie za pobraniem, nie dlatego ze nie moge zaplacic przelewem tylko dlatego zeby ktos musial pobrac pieniadze. Wtedy gwarantuje ze zanim listonosz przyjdzie to zadzwoni. O ile to jest listonosz bo poczty staram sie nie uzywac w ogole. Zdarzaja sie przypadki ze ktos sie pomyli i wysle cos poczta zamiast kurierem ale to naprawde sporadyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam to samo!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry