Widok

Listonosz

Czy nasz listonosz, nie ma obowiązku dzwonienia albo pukanie do drzwi? Nie rozumiem jak można bezpodstawnie wystawić awizo. Od tygodnia jestem w domu i przez kontuzje nawet w auto nie mogę wsiąść. A Listonosz po prostu podjeżdża mając już w ręku awizo. To jest Jego praca a ja zostałam bez stabilizatora na nogę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten czerwonym też wozi paczki, bo nie raz mi przywozil, chodź częściej zostawia awizo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz Pan listonosz niestety, ale olewa jak może. Kiedyś trąbił, dziś już nic nie robi tylko pisze awiza. A później człowiek jedzie na pocztę a na poczcie nie ma listu, bo ma listonosz - jeszcze go nie zadał. Słabo ogarnięte towarzystwo. (A tak właśnie jest 2 listonoszy, jeden od listów a jeden o paczek, jeden buja się czerwonym niskim, a drugi granatowym wyższym autem, ja to o tym 1 pisałem , ale ten drugi też mi raz awizo wrzucił mimo obecności w domu).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje zaopatrzyć się w psa. One uwielbiają listonoszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry