Widok

Listonosz

Taka ciekawostka przy piątku. Wiecie, że nie ma listonosza przypisanego do naszej pięknej wsi? Był ale się zwolnił, teraz jakiś w zastępstwie jest ale tylko czasami. Wg. Pani z "okienka" na poczcie w Chwaszczynie ostatnio miał jakieś problemy rodzinne, więc czasem coś roznosił a czasem w ogóle nic :D Więc jeżeli na coś czekacie to polecam się zainteresować samemu. Niestety telefonów nie odbierają, więc trzeba osobiście.... No trzeci świat :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już wiadomo od 2-mcy, wcześniej tez były roszady co pół roku, teraz nasz rewir dostaje za karę jakiś młodzik albo emeryt na umowę zlecenie, która według jedynej słusznej władzy nie powinna istnieć bo to śmieciowe.
Niech żyje solidarność itd itp.
Faktur dwóch po terminach nie mam.
Ciekawe że paczki rozwozi jakiś bus prawie codziennie, czy prosto z sortowni z ominięciem poczty Chwaszczyno?
Mógłby zabierać listy zamiast się snuć, zresztą to tez jakis niepełnosprytny...eh
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde dobrze wiedzieć. Też czekam na ważny list, także będzie trzeba się przejechać na poczte. O ile listy dotarly na pocztę..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zwolnił się tylko jest na l4
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

od kiedy tu mieszkam a jest to ponad 10 lat to listonoszy było juz ze 20. Kto zechce własnym samochodem jezdzić po tych dziurawych drogach za niska pensję. Brak ludzi do pracy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

No jak widać nikt nie chce, ale moim zdaniem nie bardzo to jest argument. Niestety większość listów wciąż jest wysyłanych Pocztą Polską. Nie wszystkie są pocztówkami z wakacji, niektóre są ważne.. Faktury, pity, pisma z urzędów, rachunki.. Skoro nie ma listonoszy to mogliby naszą "agencje pocztową" otworzyć w jakiś normalnych godzinach, aby ludzie po pracy mogli zajechać i niech wszystkie listy tam przywożą. Nie uważam tego za rozwiązanie problemu, ale chociaż byłaby szansa jakoś odebrać te list...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że do Chwaszczyna za daleko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak na tyle mieszkańców uważam że powinna być prawdziwa poczta która pracuje w normalnych godzinach i jest parking dla interesantów a nie jakaś dziwna agencja i parkowanie przed bramą na dziurach kałużach a o godzinach pracy to już nie wspomnę. Mila tam pani pracuje i owszem ale ogólnie warunki jak dla nas dużo do życzenia pozostaje niestety
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj wszędzie działają firmy w prywatnych domach , które nie mają parkingu dla klientów proszę się przyzwyczaić. Patrz ul. Złota z dwoma firmami w tym jedna to podobno przedszkole. I co? I nic ,wszystko parkuje na drodze utrudniając przejazd . Normalka w tej wsi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ta obsesja Maluszkowa i zielonego Peugeota zakrawa już na poważną jednostkę chorobową.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może niech już je zamkną albo ogarną parking dla jednej wyjątkowej pracownicy i będzie spokój a teraz obok zielonego dorobiła się jeszcze białego peugeota pozdrawiam niestety w pełnym zdrowiu, co widzę komuś choremu bardzo przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz można korzystać z parkingu przed nowym centrum handlowym, to tuż obok poczty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mistrzu parkuj na parkingu obok, a nie blokujesz drogę bo Ci wygodniej. Albo w ogóle pieszo rób spacer.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie widzisz tą piękną wieś.???? Chyba nie mówisz o ,,Baninowie"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
No jasne poczta normalnie czynna zdaje się do 20 a tu w piątek do której do 15 ?!?! Dajcie spokój szlak trafia . Żart i to kiepski
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie poczta. To agencja pocztowa, gdyby nie ta pani, to ganialibyśmy do Chwaszczyna za każdym listem, paczką. A na pewno listonosz lepiej by nie pracował.
Ale widać że brak trochu wyobraźni, lepiej jęczeć niż próbować zrozumieć co i jak.
A godziny zrobiono tak bo znów inne jęczy dusze narzekały że po co codziennie do 17.00, jak oni nie zdążą. I co znów źle? W poniedziałek sobie odbierzesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli chodzi o pocztę, nic mnie nie zaskoczy. Ostatnio urzędowy polecony list przyniósł mi sąsiad - znalazł go w kałuży. Listonosz radośnie stwierdził, że wiało i wypadł mu z auta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi ostatnio listonosz wcisnal listy między szczeble od płota, widziałem to przez okno więc wyszedłem. Kiedy mnie zobaczył bo stał 2 domy dalej to krzyknął "tam ma pan listy". Z kolei wczoraj czekając na ważny polecony nakleilem kartkę na skrzynce, że jestem w domu i proszę dzwonić dzwonkiem. Wychodząc do sklepu znalazłem mimo wszystko w skrzynce awizo :). Szczyt szczytów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest generalnie jakaś patologia :/ Co to za wytłumaczenie, że jest to agencja pocztowa a nie poczta?? Wtedy mamy mieć złudzenie, że jakieś listy dochodzą czasem?? Albo jest agencja i działa tak jak powinna, albo nie ma w ogóle i nikt się nie łudzi, że ktoś list przyniesie.
Teraz trzeba chyba zacząć rutynowo z raz w tygodniu wycieczki robić najpierw do naszej "agencji" a potem do Chwaszczyna... Gdyby chociaż telefony odbierali..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja ostatnio w niedziele dostałam listy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty Sebek jesteś trolem czy naprawdę to taki poziom głupoty? Bo patologiczną to masz głupotę.
Z google umiesz korzystać? Czy tylko do szukania taniej cebuli?
Więc zniżę się do Twojego poziomu, weź jakiś ołówek i kartkę od dziecka i sobie zanotuj: Agencja pocztowa - placówka pocztowa prowadzona przez agenta, w której świadczone są usługi pocztowe na podstawie umowy agencyjnej.
Agentem pocztowym może zostać każdy przedsiębiorca – osoba fizyczna lub prawna, który zobowiązuje się w ramach umowy agencyjnej do zawierania umów na świadczeniu usług w imieniu Poczty Polskiej S.A.
Masz? Zanotowałeś? To teraz postaraj się pomyśleć. I jak? Idzie coś? Nie? Więc postaram się pomóc: W googlach wpisz: " co to jest urząd pocztowy. Spokojnie, ja wiem że trudno literki bez błędu wpisać ale google podpowie. Jest? Tak? No to teraz poproś dziecko aby Ci to na głos przeczytało. Ale! Powoli! Niech czyta powoli i zrozumiale może coś dotrze do Twojego rozumku, ja wiem że to nie taniec z gwiazdami, jak oni śpiewają, ale z pomocą całej rodziny zrozumiesz ten strasznie trudny temat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Brawo Panie wysoki poziom! Super śmieszny post napisałeś! Przeczytaj go z 10 razy i się napawaj jaki to błyskotliwy i zabawny jesteś. Jak już ochłoniesz to przeczytaj jeszcze raz wątek, ale tym razem ze zrozumieniem.
Jeżeli jesteś zadowolony z usług agencji to bardzo się cieszę. Myślę, że jesteś jednym z nielicznych, więc może przestań pisać nic nie wnoszące do rozmowy posty!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Człowieku! Ten gościu tłumaczy Ci i innym że agencja nie ma nic do listonosza i do tego jak dostarczają listy do domów czy firm. To naprawdę tak trudno zrozumieć? Masz pretensje o dostarczanie listów? Pisz skargę do dyrekcji Poczty Polskiej w regionie pomorskim.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

listonosze a właściwie ich brak podlegaja pod URZĄD w Chwaszczynie a Chwaszczyno pod dyrekcję. poczta polska nie płaci , brak ludzi do nich pretensje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne jest to, że taka duża wieś nie może mieć swojej poczty jak Chwaszczyno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I raczej nie będzie: skoro PP ma takie problemy ze znalezieniem pracowników, na pewno nie będą kwapić się aby kolejny UP otworzyć.
Więc ja się cieszę że jest ta agencja pocztowa i po odbiór listu czy paczki nie muszę dylać do Chwaszczyna i tam godzinami tkwić w kolejkach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

15 lat temu była tu poczta PP, potem ja zamknęli i ktoś zrobił ajencje. 'Zwijanie sie' PP z wiosek to nie jest temat nowy, pisano o tym już szerzej w kontekście całej PŁ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nie chciałabym być listonosz em w Baninie. Mało tu miłych ludzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry