Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Współpraca z Lobo HR wątek zamknięty Lobo HR to prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Bez wahania...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Rekrutacje pracowników wątek zamknięty Firma Logo HR rzetelnie podchodzi do danego problemu. Chcieliśmy zatrudnić...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Przez dłuższy czas szukałam pracy na własną rękę, ale ciężko było mi znaleźć...
~Aldona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Dobrze doradzają! wątek zamknięty Zanim zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy tej agencji pracy zaczęłam...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Headhunterzy na wysokim poziomie, polecam wątek zamknięty Ich usługi nirkoniecznie można uznac za przystępne cenowo, ale w sumie liczy...
~Bankowiec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Specjaliści w zakresie direct search wątek zamknięty Powierzyliśmy Lobo ważne zadanie znalezienia aż trzech doświadczonych...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Dzięki LOBO mam świetny zespół specjalistów wątek zamknięty Parokrotnie korzystaliśmy z usług firmy, jestem zaangażowana w różne...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Solidna firma, dobry pracodawca, doskonałe miejsce na rozwoj w HR wątek zamknięty LOBO jest firmą, która działa na rynku już od lat i nie spoczywa na laurach -...
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Znalazłam pracę dzięki LOBO wątek zamknięty Wysłałam im swoje CV i dopasowali oferty pracy do mojego profilu zawodowego....
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Firma godna polecenia, rzetelnie wywiązała się z powierzonego zadania wątek zamknięty Miałem okazję zlecić LOBO HR znalezienie osób do nowopowstałego zespołu...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry