Restauracja Lobster

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Restauracja godna polecenia wątek zamknięty Obsługa super, super jedzonko podane w bardzo atrakcyjny sposób. Zastawa...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Warto się wybrać wątek zamknięty Przemiła, profesjonalna obsługa, wybór w menu nie jest może bardzo szeroki,...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Świetna restauracja, polecam. wątek zamknięty Bardzo polecam Lobster'a, świetne miejsce na lunch czy rodzinny obiad....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam. Było super.
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

rozkosz dla podniebienia i sympatycznie wątek zamknięty Dania przygotowane perfekcyjnie ładny wystrój lokalu przemiła i grzeczna...
~Zadowolony Smakosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

6 zł za szklankę wody!!! wątek zamknięty 6 zł za szklankę wody!!! Stać nas, ale to gruba przesada, więcej, niż na...
~Airwolf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Dziękuję za zepsucie urodzin wątek zamknięty Wraz z mężem, chcieliśmy uczcić moje urodziny (30 grudnia) i zjeść wspólnie...
~MB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Zachwycona wątek zamknięty Dawno żadna restauracja mnie tak nie zachwyciła... Wystrój bardzo ładny,...
~Lufa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam jak najbardziej!! Wszystko idealnie, jedzonko pyszne, obsługa miła, a...
~Sandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Jestem na diecie bezglutenowej. Jadam często w restauracji Lobster. Karta...
~wiola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Super wątek zamknięty Wszystko perfekcyjnie
~gość01
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Sandra - opinia wątek zamknięty Uważam ze knajpka jest rewelacyjna, wystrój piękny. Jedzonko super, pyszne...
~Sandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Co z tego ze ladny wystroj skoro jedzenie slabe wątek zamknięty Probowalismy dzisiaj zjesc sniadanie: o godzinie 10 nie ma juz 2 z 3 pozycji...
~Michal
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Dobra obsługa, wystrój na 6, ale jedzenie... wątek zamknięty Wystrój na 6, obsługa na bardzo dobrym poziomie - niestety jakość potraw...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty W restauracji byłam w lipcu tuż przed oficjalnym otwarciem homarium...
~dwa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia wątek zamknięty Usiłowałam zjeść dziś w restauracji Lobster sałatkę z wędzonym łososiem,...
~Magda
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Jadam w tej restauracji codziennie od siedmiu miesięcy /od kiedy tam pracuję/...
~Adam
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, bardzo miła i nietuzinkowa obsługa, miły wystrój wnętrza...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Lobster wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta w tym lokalu (na pewno nie ostatnia) i od razu bardzo...
~M&M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Już nieczęsty gość Lobstera - opinia wątek zamknięty Nie wiem jak inne potrawy z menu ale lunch menu pozostawia wiele do życznie.....
~Już nieczęsty gość Lobstera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry