Logitus

Dostawcy internetu Telewizja kablowa

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża LU4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Slav - opinia Blokują dns-y , słaby transfer , zrywa połączenia. Zaspa Młyniec , nie polecam
~Slav
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Użytkownik - opinia wątek zamknięty Przez 15 lat tułaczki po różnych dzielnicach Gdańska korzystałem z 6 czy 7...
~Użytkownik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2022

Snow - opinia wątek zamknięty Dwa lata temu nie miałam żadnych zastrzeżeń, a teraz niestety znacząco...
~Snow
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Małgorzata Kowal - opinia wątek zamknięty Duże podziękowania za sprawą instalację oraz wytłumaczenie jak korzystać z...
~Małgorzata Kowal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Super dostawca i duży wybór ofert. Za przejście od konkurencji otrzymałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

KST - opinia wątek zamknięty Nie polecam, częste awarie. Obsługa nieuprzejma. Jak masz możliwość to...
~KST
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Duży plus na Obsługi Klienta, kompetencja na 5+ . Zawsze wszystko sprawnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Kilka razy na dzień potrafi pikserować, a czasami są kilku sekundowe przerwy...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Rafał Z - opinia wątek zamknięty Tragiczna obsługa klienta. Blokada możliwości komentowania na fb, by nie psuć...
~Rafał Z
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Internet symetryczny wątek zamknięty Różne opinie słyszałem i czytałem. W zależności od tego, jak korzysta się z...
~Darek T.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Logitus Stezycka wątek zamknięty Nie polecam ! Internet rano i wieczorem zwalnia tak bardzo ze nie można z...
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Bardzo wybiórczy zasięg sieci wątek zamknięty Oferta kanałów bardzo dobra ale zasięg masakra.Wybierają tylko niektóre...
~mark90
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Wolny internet wątek zamknięty Jestem bardzo zażenowana że tak wolno działa internet jak i z rana tak i...
~Wisienkos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Sposób kontaktu wątek zamknięty Polecam aby kontaktować się z firmą Logitus wyłącznie drogą mailową. W moim...
~P
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Mijają dwa lata odkąd podpisałem z nimi umowę i jestem szczerze zadowolony....
~Schneider
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

50/50 wątek zamknięty Internet działa dobrze. Odnośnie TV to ostatnio bardzo mocno nasiliły się...
~km
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

bardzo zadwolony klient :) wątek zamknięty do tej porty miałem UPC, wcześniej Vectre.. bywało różnie.. w zasadzie...
~Filip
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Internet z Logitusa wątek zamknięty na tą chwilę najlepszy wybór. Miałem różne, upc, vectrę, zawsze były awarie,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Logitus - Guderskiego, nie polecam, słaby internet wątek zamknięty Nawet ciężko było mi wystawić tą ocenę bo tak zamula ten internet. To nie do...
~Kamil
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

logitus wątek zamknięty Bardzo szybki internet, stabilny, cała operacja związana z umową i...
~robson86
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry