Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prawdziwy Specjalista wątek zamknięty Pani Ania prowadzi terapię logopedyczną już mojego drugiego dziecka - w obu...
~BEATA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z polecenia. Córeczka bardzo dobrze się czuje w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2016

dobry logopeda wątek zamknięty Po złych doświadczeniach u poprzednich logopedów, z którymi córka nie chciała...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Gdy mój synek tu trafił miał ponad 3 lata i nie mówił nic. Inni logopedzi...
~mama Leosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

dobry logopeda wątek zamknięty Moje dziecko, zanim tu trafiliśmy było już u dwóch innych logopedów, którzy...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2014

mogę polecic wątek zamknięty Trafiłam do pani logopedy z polecenia i smam mogę smiało poleca ją dalej....
~Marzenka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Mogę szczerze polecić p. logopedę. Bardzo pomogła naszej córeczce. Spotkania...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam logopedę wątek zamknięty Trafiłam tu z małą córeczką. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Logopeda...
~MartaM.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2011

logopeda dla maluszków wątek zamknięty Świetny logopeda dla maluszków. Chodzimy do Pani logopedy z kilkumiesięczną...
~Luda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Mogę polecić wątek zamknięty Logopeda prowadzi zajęcia w ciekawy sposób dla maluchów. Ma duże...
~Ewa.p
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

jestem na tak wątek zamknięty Pani logopeda potrafi i uspokoić rodziców i wskazać im sposoby pracy z...
~Bogda
-

dodano: 3 listopada 2009

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Specjalista jakich mało!!!
~calissto
-

dodano: 12 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

12

wątków

do góry