Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Pani Anna poświeciła dużo czasu na rzetelną i fachową diagnozę naszego...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Hanna - opinia Celem wizyty w centrum była konsultacja neurologopedyczna córki. Wizyta...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce. Właścicielka p. Ania bardzo kompetentna i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy LOGO-PED. Właścicielka, pani Ania jest cudownym, empatycznym...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

M. - opinia wątek zamknięty Jesteśmy w trakcie zajęć logopedycznych z cudowną Panią Ola. Polrcamy
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Anna C. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z p. Anną Tońską-Szyfelbein, po złych...
~Anna C.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty LOGO-PED to terapeuci z powołania. Oprócz profesjonalizmu wyróżnia ich...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tę placówkę. Świetne podejście do dzieci. Zabawa połączona z...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Kiedy potrzebowałam pomocy dla mojego dziecka Pani Anna okazała się...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy specjaliści z doskonałym podejściem do dziecka. Kontynuujemy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Prawdziwy Specjalista wątek zamknięty Pani Ania prowadzi terapię logopedyczną już mojego drugiego dziecka - w obu...
~BEATA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z polecenia. Córeczka bardzo dobrze się czuje w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

dobry logopeda wątek zamknięty Po złych doświadczeniach u poprzednich logopedów, z którymi córka nie chciała...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Gdy mój synek tu trafił miał ponad 3 lata i nie mówił nic. Inni logopedzi...
~mama Leosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

dobry logopeda wątek zamknięty Moje dziecko, zanim tu trafiliśmy było już u dwóch innych logopedów, którzy...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

mogę polecic wątek zamknięty Trafiłam do pani logopedy z polecenia i smam mogę smiało poleca ją dalej....
~Marzenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Mogę szczerze polecić p. logopedę. Bardzo pomogła naszej córeczce. Spotkania...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam logopedę wątek zamknięty Trafiłam tu z małą córeczką. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Logopeda...
~MartaM.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

logopeda dla maluszków wątek zamknięty Świetny logopeda dla maluszków. Chodzimy do Pani logopedy z kilkumiesięczną...
~Luda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Mogę polecić wątek zamknięty Logopeda prowadzi zajęcia w ciekawy sposób dla maluchów. Ma duże...
~Ewa.p
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

22

wątków

do góry