MOWA MED

Logopedzi

Kowale, Wiśniowa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
monika - ocena Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia znajomych, tylko mama dziecka z końca roku...
~monika
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Marta - ocena Pani Agata to skarb !!! W życiu nie widziałam takiego rewelacyjnego logopedy...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Jolanta - ocena Bardzo profesjonalna i równie ważne, wyjątkowo bezstresowa obsługa młodych i...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2023

Szymek - opinia Odkąd pamiętam jęzor pchałmi się między zęby i sepleniłem, ale już nie....
~Szymek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Emilia - opinia Serdecznie polecam!!!!! Pani Ania bardzo empatyczna,przesympatyczna,mega...
~Emilia
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Anna - opinia Moja córka bardzo mało mówiła jak na swój wiek, trafiliśmy do Pani Ani i...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Honorata - opinia Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Anią. Córka miała problemy z...
~Honorata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

MARTA - opinia wątek zamknięty Pani Ania to cudowny człowiek ze świetnym podejściem do dzieci, szczera i...
~MARTA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Super atmosfera i profesjonalne podejście.
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy zajęcia u Pani Ani . Mój syn zaczął uczęszczać na zajęcia...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Pani Anna jest wspaniałym specjalistą z niezwykłym podejściem do dzieci i...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Anię. Bardzo profesjonalne podejście,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Dawno nie spotkałam się z takim specjalistą w swoim fachu, po otrzymaniu...
~Iwona
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Świetna Pani z mega profesjonalnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta....
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Trafiłam z moją córką do Pani Ani przez logopedę i był to złoty strzał. Pani...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Genialny logopeda. W bardzo krótkim czasie poprawił wymowę mojej córeczki....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Kacper - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Do Pani Ani trafiłem po tym jak kilku innych logopedów...
~Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Z pewnością z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam Panią Anię jako logopedę. wątek zamknięty Z całego serca polecam Pania Anie. Synek uczęszczał na zajecia z wadą...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Lepszego Logopedy nie znajdziecie :))) wątek zamknięty Terapię logopedyczną u Pani Ani polecam z pełną odpowiedzialnością. Zajęcia...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Profesjonalna pomoc !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z terapii. Do Pani Ani trafiłam z utrwaloną wadą...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry