Widok
Lokal fajny, ale drogi
14 czy 15 PLN za bagietkę to dosyć sporo, moim zdaniem była warta około 10. A 8zl za MAŁĄ kawę to też troszkę za dużo. Rozumiem, że Sopot itd. i widać, że i tak mają powodzenie, ja jednak raczej tam nie wrócę. Bagietka z małą kawą za 15 PLN byłaby ok, ale nie za 20.
Moja ocena
LA BAGATELA
kategoria: Bary
obsługa: 4
menu: 6
jakość potraw: 5
wygląd i czystość: 6
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 4
4.5
* maksymalna ocena 6