Widok

Lokal gastronomiczny

Witam, poszukuję lokalu na gastronomię, na forum ktoś napisał że powinnam się rozejrzeć za takim lokalem na Niedźwiedniku bo istniejąca tam pizzeria to " syf, kiła i mogiła ", czy to prawda?? Uważacie że przydałaby się i miała rację bytu na waszej dzielnicy knajpka z dobrym i niedrogim domowym jedzeniem??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam, Niedźwiednik moim zdaniem to zła lokalizacja. Przewinęło się tam kilka pizzerii a były nie za długo więc nawet nazw nie pamiętam. Nie wiem jak byłoby w przypadku domowego jedzenia ale szczerze wątpię. Dla mnie Niedźwiednik to pustynia jeżeli chodzi o gastronomię. Każdy lokal upada prócz Jaszczurówki. Oczywiście to tylko moja opinia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Padały bo było drogo, niechlujnie i niesmacznie. Pizzeria Niedźwiadek przez kilka dobrych lat świetnie prosperowała, jedzenie było smaczne, obsługa miła, lokal czysty. Niestety nowy właściciel postawił na szybki dorobek i Niedźwiadek dobił dna, stare składniki, kilka zatruć, niewykwalifikowany(tani) personel. Jeśli zainteresowana postawi na jakość to ma spore szanse się utrzymać, byleby nie próbowała powielać błędów lokali które zrażały do siebie klienta po pierwszej wizycie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za wypowiedzi, przejadę się w najbliższych dniach na Niedźwiednik rozejrzeć się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizzeria Niedźwiadek nie była jedyną pizzerią. Obok niej była chyba dwukrotnie pizzeria, szybko się zmyli, na Podkarpackiej też była pizzeria i minimum dwukrotnie zmieniała właściciela. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry