Widok

Lokal nad Bistro Co Ludzie Powiedzą

Dawna siłownia, ktoś wie co tam będzie? Kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Będzie tam otwarcie luty/marzec 2021
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tam nie ma teraz klubu brydżowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Prawdopodobnie będzie tam jakiś gabinet kosmetyczny/ solarium. Znajdujące się tam sprzęty widoczne przez okno, na to wskazują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co by tam nie powstało szybko zbankrutują. Karczemki to jakaś strefa prestiżu tylko zwykła sypialnia. Tu nie ma klienta zeby wydac pieniadz na cos innego niz jedzenie z netta czy biedronki czy tez inne niezbedne rzeczy sluzace do podtrzymania funkcji zyciowych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

lokal od wczoraj otwarty, jest to studio modelowania sylwetki dla pań, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Już mam wykupione modeloeanie na cały rok i wybieram się wymodelować pachwiny i pośladki. Na benefit nie mają wejścia - trzeba płacić także nie powinno być większego tłoku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiałem dzisiaj jedzenie z restauracji pod spodem, podjechałem debrać a tam z góry słychać było jakieś jęki i stęki także coś tam robią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znowu ktoś tam stękał dzisiaj słychać było na parkingu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to sąsiadka ze storczykowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

do góry